Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Najděte si tu nejlepší novou hudbu na internetuHledáte na internetu místo, kde byste našli zajímavou novou hudbu? Zkuste službu založenou na systému Digg - TheSixtyOne, která vám umožňuje zdarma poslouchat streamovanou hudbu a potom pro ni hlasovat. Můžete poslouchat nově uploadované skladby nebo jen ty osvědčené, ty, které se už díky hlasování ostatních dostaly vzhůru.

TheSixtyOne: Sociální hudební síť, místo pro hledání nové hudby.
A co o svém webu říkají jeho autoři? „thesixtyone dělá hudební kulturu demokratičtější: autoři nahrávají svou hudbu k posouzení, ale místo aby o jejích kvalitách rozhodovali panáci v oblecích, dělají to skuteční posluchači. Nejlepší hudba automaticky probublá na titulní stránku, kde můžete poslouchat nejlepší skladby různých žánrů.“

Několik příkladů toho, co na webu najdete
A jakou hudbu tu najdete? Rozdělena je do těchto žánrů: alternativní hudba, blues, klasická hudba, country, taneční hudba, elektronická hudba, experimentální hudba, folk, hip-hop, instrumentálky, jazz, pop, r&b, reggae, rock a vokály. A všechna hudba je tu samozřejmě zdarma.

Jestli chcete, můžete se přidat k nějaké skupině posluchačů. „Skupiny představují úžasný způsob sdílení hudby a konverzace, a to privátní nebo veřejné,“ říkají autoři TheSixtyOne. „Veřejné skupiny jsou užitečné pro vzájemnou interakci ohledně obecných témat, jako jsou hudební žánry, záliby nebo geografické umístění,“ dodávají.

Co byste ještě měli vědět
Myslíte si, že máte dobré uši na hudbu? Pak zvažte, že si na TheSixtyOne vytvoříte konto a budete bodovat zde umístěnou hudbu, získávat body a ovlivňovat ostatní. „Chceme lidem pomoci zamilovat si něco nového a autorům nabídnout nový kanál pro nalezení jejich posluchačů,“ říkají autoři TheSixtyOne.
(27. 4. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí