Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Dráček.cz: Kde hračky prodávají s láskouHledáte-li opravdu krásný dárek pro své nejmenší, je na čase seznámit se s rodinným hračkářstvím Dráček.cz, kde na vás čekají okouzlující hračky, kompletní vybavení a dekorace dětských pokojů. Najdete tu vše pro děti od narození do věku prvního stupně základní školy.

Dráček.cz : Rodinné internetové hračkářství, prodávající převážně české tradičí hračky a dekorace do dětských pokojů.
Ačkoliv je Dráček.cz internetovým obchodem, při jeho návštěvě na vás dýchne příjemná přátelská atmosféra. Veškeré nabízené zboží je speciálně vybíráno s ohledem na zdravotní nezávadnost. Některé výrobky jsou vhodné i pro alergiky. Většina hraček a dekorací pochází z Čech, ať už z malých dílen, z autorských ateliérů nebo od tradičních velkovýrobců. Zakoupené zboží vám bude doručeno až domů či do práce, nebo si je můžete vyzvednout v kamenné prodejně na Praze 8.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Sortiment na Dráčku je neustále rozšiřován. Obecně však můžeme říci, že tu najdete hračky a pomůcky pro děti od jejich narození do věku prvního stupně základní školy. Kromě oblíbených textilních hraček jako jsou postavičky z večerníčků, hraček pro miminka, hracích dek a baby bloků, nabízí Dráček také loutková divadla, dětské karnevalové kostýmy, odrážedla, školní tašky, autosedačky, dětský nábytek, dětské povlečení a nejrůznější hry pro malé i velké. Na své si přijdou také rodiče.

Co byste ještě měli vědět
Proč je Dráček.cz výjimečné hračkářství? Všechny hračky a dekorace jsou vybírány s ohledem na jejich zdravotní nezávadnost. Osobní přístup není jen fráze. Obsluha Dráčku nejsou jen prodávající a vy nejste jen kupující. Jste prostě rodiče a rodiče. Podělí se s Vámi proto o zkušenosti s produkty a rádi vám poradí při výběru. Většina hraček pochází z Čech. Svým nákupem podpoříte malé dílny, autorské ateliéry nebo známé české značky. Snaží se své zboží nabízet za rozumné ceny a vyjít vám maximálně vstříc i ve zvláštních požadavcích. (Chcete obdarovat novorozené miminko přímo v porodnici? Zajistí pro vás kurýra po Praze, aby vybrané hračky doručil.) V případě nestandardních přání je dobré kontaktivat Dráčka telefonicky. Věřte, že bude li to v jejich silách, pokusí se vám vyjít vstříc. Zboží vám bude doručeno domů, nebo do kanceláře, nebo si je můžete vyzvednout ve skladu v Praze 8 Čimicích.
(9. 11. 2010 | LenPet)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí