Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Obchod a služby

Hotely s internetem či wi-fi zdarmaMít na dovolené nebo na služební cestě v hotelu k dispozici internet, to je dnes už celkem obvyklý požadavek. Jak ale najít ubytování, které jej splní? Máme pro vás tip na web, který hotely třídí právě podle přístupu k internetu.

Free WiFi Hotel: Hotely s přístupem na internet či s wi-fi zdarma.
Někomu stačí, že je internet v hotelu prostě k dispozici - a neřeší, zda je placený nebo zdarma, zda je kabelový nebo bezdrátoví. Jiní cestovatelé či pracovníci na služebních cestách jsou ale náročnější a mají jasnou představu. Požadují třeba wi-fi na pokoji zdarma.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu Free Wifi Hotel jsou k dispozici desítky tisíc hotelů nabízející jak bezdrátový přístup k internetu prostřednictvím wi-fi zdarma, tak kabelový internet, a to v lepším případě zdarma, v tom horším pak placený.

Hotely v každém městě - kterých je stovek z celého světa - si lze setřídit jak podle přístupu k internetu, tak třeba podle ceny. U hotelů nechybí ani mapy jejich umístění a podrobné informace o každém hotelu v českém jazyce.

Na závěr
Až pojedete příště na cesty a budete chtít v hotelu internetové připojení, určitě zamiřte na web Free Wifi Hotel. Nejspíš tam najdete, co hledáte.
(16. 12. 2010 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Užitečná služba
Super, hledání levnějších hotelů s internetem bylo vždycky docela peklo. Doufám, že budou přibývat další hotely.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí