Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Hostesky a promotéřiPořádáte konferenci, firemní večírek, promotion akci, veletrh, roadshow, galavečer, golfový turnaj, společenskou nebo jinou událost? Hostesky a promotéři vám zajistí pomoc a poklidný průběh vámi pořádané akce na profesionální úrovni. Kde je najdete? Na webu...

Hostesky a promotéři: Pořádáte-li konferenci, firemní večírek, promotion akci, veletrh, roadshow, galavečer...
Hostesky a promotéři na představovaném webu vynikají dle provozovatelů perfektně upraveným vzhledem a dokonale padnoucím oblečením. Samozřejmostí jsou odpovídající jazykové znalosti, samostatné jednání, komunikativnost a vystupování na úrovni. Zaručují, že hosteska bude vždy usměvavá, milá, ochotná, půvabná a spolehlivá.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Promotéři a hostesky vám zajistí základní organizační a asistenční služby. Vše zvládnou, protože absolvovali výběrové řízení. Stále se hledají další nové tváře a zájemci a zájemkyně mohou vyplnit online formulář, doplnit ho několika fotkami a na základě sdělených údajů bude každý kontaktován a následně pozván na schůzku, kde se dohodne případná další spolupráce.

Hosteska by měla každou akci zkrášlit a ozvláštnit. Nenechávají nic náhodě a díky úzké spolupráci se stylisty a vizážisty vypadají hostesky a promotéři dokonale. "Máme k dispozici bohatý výběr luxusních kostýmků, sportovního oblečení, koktejlových šatů, tématických kostýmů a ke všemu vybíráme i vhodnou obuv a doplňky. Vždy výběr závisí na typu a stylu akce. V případě zájmu zajistíme i kostýmy na vaše přání. Dáváme prostor všem sebemenším detailům tak, aby vše mělo dostatečnou šťavnatost a neodolatelnost," říkají zástupci webu.

Na závěr
Můžete učinit i nezávaznou poptávku a oni vám sdělí cenu a dostupnost hostesek a promotérů podle výběru. Informovat se můžete osobně, e-mailem nebo telefonicky.


(10. 12. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí