Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Ještě jednou: Hostesky a promotéřiNechcete pokazit dobrý dojem pozvaným přátelům, spolupracovníkům, obchodním přátelům nebo spoluhráčům? Vážně uvažujete o pořádání kulturní akce, sportovního klání, poker turnaje nebo chcete prezentovat nové výrobky vaší úspěšné firmy? Nabízíme ještě pár podrobností o tom, kde najít hostesky a promotéry.

Hostesky a promotéři: Nechcete pokazit dobrý dojem pozvaným přátelům, spolupracovníkům, obchodním přátelům nebo spoluhráčům?
Hostesing vám zajistí základní asistenci a organizaci, a tím si značně ulevíte od mnoha povinností. Nepochybně získáte více času na jiné aktivity a sami se můžete věnovat pozvaným a bavit se. Stejně jako v jiných oblastech života i podnikání, i zde se vyplatí spoléhat na profrsionály.

Jeden příklad za všechny
Jedním z důležitých faktorů pořádané akce je prezentace v elegantním nebo jiném vhodně zvoleném oblečení. Někdy může stačit klasický kostýmek, jindy budou vyžadovány luxusní šaty a kostýmy. Rovněž se nevylučují žertovné a sexy kostýmky, koktejlové šaty nebo sortiment z oblasti sportovního oblékání.

Zvolený outfit bude vhodně doplněn botkami a jinými módními doplňky jako pásky, kabelky nebo šperky. Na to, že nepůjde o žádný módní skandál se můžete stoprocentně spolehnout, protože udržujeme spolupráci se stylisty a vizážisty.

Naše hostesky budou okouzlujícími bytostmi. Využijí svého šarmu, ochoty, samostatného a vstřícného jednání i dokonalého vzhledu k upoutání pozornosti. Nasadí milý úsměv a v případě potřeby si poradí se zahraničními návštěvníky, protože jazykové dovednosti mají rovněž ve své základní výbavě. Web slibuje nabízet pouze zkušené a prověřené hostesky a promotéry.

Na závěr
Potřebujete někoho na zorganizování galavečeru, golfového turnaje, veletrhu, roadshow nebo jiných akcí z oblasti kultury či sportu? Vážně uvažujete o možnosti uplatnění hostesek a promotérů na vaší akci? Informujte se zcela nezávazně na nejideálnější možnosti.
(16. 2. 2011 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí