Neděle, 29. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Hostesky a promotéři pro vaši akciDnešní doba se neobejde bez pořádání konferencí, firemních večírků, promotion akcí, veletrhů, roadshow, galavečerů, golfových turnajů, společenských a jiných velkolepých akcí. Kde sehnat ty správné hostesky a promotéry?

Hostesky a promotéři: Dnešní doba se neobejde bez pořádání společenských akcí. Zde jsou pro ně hostesky a promotéři.
K hladkému průběhu podobných událostí je potřeba dostatek pomocných rukou a zkušeností, které mají agenturou pečlivě vybrané hostesky. Umí se skvěle postarat o hladký průběh a zajistí profesionální pomoc tam, kde je potřeba.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Hostesky a promotéři reprezentují nejen pěkným vzhledem, ale i dokonale zvoleným oblečením, odpovídajícími jazykovými znalostmi, samostatností, schopností správně jednat, hovořit a vystupovat po všech stránkách na úrovni. Promotéři a hostesky vám pomohou akce zpestřit a obstarají vámi určené organizační a asistenční služby.

Pokud jde o oblečení, nemusíte se obávat o správnost výběru. Úzce spolupracujeme se stylisty a vizážisty tak, aby výsledek každého potěšil. Kostýmy umíme zajistit i podle vašich nároků a zaručujeme, že nám neunikne sebemenší detail.

Nových tváří nemá hostesing nikdy dost. Nabídka se musí stále doplňovat, obměňovat a podle potřeb dostatečně rozšiřovat. Noví zájemci a zájemkyně mají tedy stále šanci na úspěch v kariéře hostesky a promotéra. Postačí vyplnit online formulář, přidat pár fotek a je na světě základ pro zaobírání se vašimi údaji. Následně budete kontaktováni a pozváni k osobnímu jednání, kde již může dojít k dohodnutí podrobností ohledně společné budoucí spolupráce.

Osobně se můžete o využití služeb spolehlivých hostesek a promotérů informovat na adrese agentury Fresh Production v Praze 10, v Topolové ulici číslo 14. Nepřetržitě nás můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Co byste ještě měli vědět
Rádi se budou dle svých slov zaobírat vaší nezávaznou poptávkou a sdělí vám vše potřebné k výběru profesionálních hostesek potřebných při prezentaci nových výrobků a asistování na různých důležitých akcích pro úzké kruhy pozvaných i pro širokou veřejnost.
(19. 1. 2011 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí