Úterý, 07. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zábava a volný čas

Shop-Hokej – obchod s hokejovým oblečením a suvenýryShop-Hokej.cz je rychle rostoucí sportovní obchod, specializovaný na tématiku hokeje. Pokud tedy patříte k fanouškům tohoto sportu, zvažte jeho návštěvu. Proč byste tam měli zajít?

Shop-hokej.cz: Obchod s hokejovým oblečením a suvenýry.
V nabídce Shop-Hokej.cz najdete nejen užitné věci jako Zboží a výstroj pro hokejisty, Reebok, CCM, dresy, seniorská, juniorská a dětská výstroj pro hráče, brankáře, trenéry a rozhodčí - hokejky, helmy, rukavice, chrániče, brusle, doplňky, sportovní oblečení ale též řadu suvenýrů, mj. puky, ponožky, figurky hráčů, tapety, nebo lahve. Zboží je dostupné v mnoha barvách a v mnoha variantách, někdy též ve vzácném retro (oldschool) provedení. Nechybí ani základní nabídka souvisejících knih a videoher.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Shop-Hokej.cz slibuje, že udělá pro komfort zákazníka vše a tak pružně reaguje na roční období, změny soupisek i zvýšený zájem dámského publika. Obchod zároveň myslí na akční nabídky a soutěže, stejně jako na zvýšenou poptávku po hokejových legendách. Díky Shop-Hokej.cz tedy není žádný problém vypadat během pár týdnů jako druhý Jaromír Jágr. K některým akčním nabídkám Shop-Hokej.cz též přidává drobné dárky zdarma.

Shop-Hokej.cz si je vědom zvýšené poptávky po zboží vážícímu se k hvězdám současného nebe hokejových sportů, jako je Jaromír Jágr a další. Za samozřejmost se považuje výběr ve všech rozumných velikostech (S – XXL). Zasílání na Slovensko a poštovné zdarma od určité hranice.

Pár poznámek na závěr
Aktuální nabídky a trendy sledujte na adrese www.shop-hokej.cz, kam jsou všichni fandové HOKEJE srdečně vítáni klidně i mimo hokejovou sezónu.
(28. 9. 2009 | matmatmat)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí