Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Hodinový hotel - azyl nejen pro milenceMilenecký azyl patří mezi možnosti krátkodobého ubytování o délce od jedné hodiny až po několik nocí. Milenecké páry hledající diskrétnost a klid se mohou v prostorách ubytovny a penzionu Zahradní město v Praze 10. Podrobnosti najdete na webu hotelu.

Hodinový hotel: Milenecký azyl patří mezi možnosti krátkodobého ubytování o délce od jedné hodiny až po několik nocí.
Hodinový hotel Praha není určen jenom pro milenecké páry nebo náhodné známosti, zavítat sem bez obav mohou i manželé, kteří potřebují okořenit všední vztah něčím speciálním. Jiné prostředí prý vztahu mnohdy hodně prospěje.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Pokoje si můžete buď rezervovat předem, nebo se dostavte kdykoliv během dne i noci a objednejte si pokoj přímo na místě. Otevřeno je nonstop, tudíž zamítnutí k pobývání v hodinovém hotelu se určitě neuskuteční. Nechybí vstřícná atmosféra a naším nevětším zájmem je vaše pohodlí a spokojenost.

Milenecký azyl Praha je to pravé při výběru diskrétného zázemí pro milence. Pokoje jsou dostatečně vybavené, útulné a podle provozovatelů i vždy dokonale čisté. Intimní setkání vám nezkazí ani obava z identifikování vaší osoby podle značky auta. Parkoviště najdete v areálu. Apartmán pro dvě osoby vyjde na třistapadesát korun za hodinu. Pokud vám bude hodina málo, připlatíte za každou další 150 Kč. Jestliže vás ani několik málo hodin neuspokojí, zkuste zde strávit celou noc za poplatek 700 Kč.

Dosud jste nikdy nevyužili služby hodinového hotelu a bojíte se tajnou úřadovnu milenců vyzkoušet? Obavy jsou skutečně zbytečné, zajděte si tam a bavte se podle svého gusta. Nikdo vás tady nebude bedlivě sledovat a zasahovat do vašeho soukromí.

Co byste ještě měli vědět
Kouzelné chvíle s vaším partnerem nebo partnerkou najdou konečně dlouho hledané soukromí! Hodinový hotel slibuje, že se postará o strávení překrásných chvilek, o jakých sníte.

Hodinový hotel je postaven stranou od středu města, bez problémů se sem ale dostanete i veřejnými dopravními prostředky.
(21. 2. 2011 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí