Sobota, 08. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Skvělé nástroje pro práci s internetovými doménamiPotřebujete zjistit, kdo vlastní domény podobné té vaší? Chcete znát historii nějaké domény – tedy kdy a kdo ji měl registrovanou? Zajímají vás testy webhostingových společností v USA (které mají často daleko výhodnější ceny než jejich tuzemské protějšky)? Nebo vás zajímá, jestli si někdo zaregistroval doménu porušující vaši obchodní značku? Pak zamiřte na web DomainTools.

DomainTools: Sada nástrojů pro hledání a správu internetových domén
Středobodem webu DomainTools je vyhledávání v registru domén – a přesto že jde o službu poskytovanou ze zámoří, poradí si i s doménami v národní doméně CZ. Jakmile zadáte jméno domény a spustíte hledání, dozvíte se nejen to, kdo doménu vlastní a spravuje, ale třeba také to, kde je hostovaná, jaké jsou její příbuzné weby nebo jaké má SEO skóre.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Seznam doménových nástrojů na DomainTools je opravdu úctyhodný. Můžete tu vyhledávat v doménových aukcích a třeba tak najít svou příští doménu – obsahující klíčové slovo, které potřebujete. Můžete si nechat poradit, jakou doménu registrovat. Jen zadáte klíčová slova a DomainTools se pustí do jejich kombinování a do hledání.

Můžete také zjistit, jaké domény jsou hostované na vámi zadané IP adrese, případně které další weby jsou hostované na stejné adrese jako ten, jehož jméno jste zadali. Pokud potřebujete, lze si nechat ohlídat své domény a při jakékoli změně jejich stavu si nechat poslat zprávu. A můžete si nechat vypsat i seznam registrovaných domén, které jsou velmi podobné té vaší – jen obsahují nějaký ten překlep.

Pár poznámek na závěr
Nástrojů na DomainTools je ještě daleko více. Stačí jen jmenovat: DNS Lookup, Traceroute, Ping Tool, Registrant Alert, Domains for sale, Bulk Check a další a další. Pokud tedy máte s internetovými doménami co dočinění – vlastníte nějaký ten web nebo o tom jen uvažujete, web DomainTools určitě stojí za vaši pozornost.
(15. 12. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí