Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Přírodní pomocníci pro období chřipek a nachlazeníGrapefruit - jedno z nejúčinnějších přírodních antibiotik, posiluje imunitu, léčí záněty. Jestli právě toto potřebujete, zkuste navštívit náš dnešní web-tip.

Síla doteku - přírodní a bio produkty: Přírodní a bio produkty pro vaše zdraví.
Babí léto je barevné a krásné, bohužel však s úbytkem slunce a snížením teplot přichází také chřipky, nachlazení a podzimní chmury. Existují i přírodní pomocníci, kteří vám v tomto období budou užiteční. Jedním z nich může být i grapefruit, plod citroníku rajského, nebo, ještě lépe, extrakt z jadérek grapefruitu.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Grapefruit: Dužina grepu je bohatá na draslík, železo, vápník, vitaminy C a B1, kyselinu listovou, bioflavonoidy s antioxidačním účinkem, které působí jako přírodní antibiotika.

Grapefruity jsou ideální při odtučňovacích kůrách, kdy pomáhají snižovat nadváhu. Jejich hořká chuť potlačuje chuť na sladké, zasytí při minimálním množství kalorií. Účinné látky grapefruitu snižují také hladinu cukru v krvi, tedy je vhodný i pro diabetiky.

Nejčastěji se grapefruit konzumuje čerstvý nebo ve formě štávy, za téměř zázračný elixír je považován extrakt ze semínek grapefruitu.

Výtažek z jadérek grapefruitu posiluje imunitu, působí zhruba proti 800 kmenům bakterií a virů, 100 kmenům plísní a dalších parazitů, přitom nepoškozuje střevní mikroflóru a sliznice. Škodlivé mikroorganismy vůči němu nezískávají rezistenci.

Působí proti zánětům, je vhodný při akutních virových a bakteriálních infekcích.

Uplatňuje se při léčbě kvasinkových infekcí, zánětech pochvy, infekcí močových cest, plísní, vyrážek, cyst a oparů.

Vnitřní užití je prospěšné při artritidě, dně, alergiích, astmatu či nejrůznějších otocích. Působí při průjmových střevních onemocněních, žaludečních vředech způsobených bakteriemi, zmírňuje záněty v trávícím ústrojí, parazitární onemocnění.

Zevně se užívá při zánětech středního ucha, bércových vředech, ekzémech, lupence, zánětech dásní, paradentóze, zubním kazu. Funguje jako přírodní konzervant.

Co byste ještě měli vědět
Přírodní sada pro zdraví: Internetový obchůdek Síla doteku na připravil na podzim akční sadu pro zdraví - na imunitu, při chřipce, antistres, za zvýhodněnou cenu. Vedle extraktu z jadérek grapefruitu je součástí sady také 100% esenciální olej Tea tree - přírodní antiseptikum s čistícími vlastnostmi a přírodní aromaroll-on Antistres. Na www.siladoteku.cz najdete také přírodní lékárnu, dětskou a mateřskou přírodní kosmetiku, dárkové sady a mnohé další. Pro všechny návštěvníky jsou připraveny zajímavé články, tipy, rady a soutěže.
(29. 10. 2010 | radka_siladoteku)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí