Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Cestičky: GPS trasy pro všechny!Chodíte rádi po horách nebo se projíždíte krajinou na kole? Máte navigační přístroj? Zaznamenejte svou trasu v GPS přístroji a podělte se o své zážitky!

Cestičky - GPS trasy pro všechny: Zaznamenejte své GPS trasy - výlety, cyklostezky apod. na své GPS a podělte se s ostatními.
Server Cestičky je určen pro všechny lidi, kteří se chtějí podělit se svými cestovatelskými zážitky. Zaznamenejte své GPS trasy - výlet na kole, horskou túru, naučnou stezku na svém GPS navigačním přístroji a podělte se s uživateli Cestiček.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Cílem serveru Cestičky je nabídnout uživatelům prostor pro podělení se se svými cestovatelskými zážitky. Uživatelé mohou na web nahrát svoji GPS trasu, která se následně zobrazí na mapě. Rovněž mohou přidat popis, fotografie, různé odkazy a prezentovat se svým vlastním způsobem.

Trasy jsou rozdělené do několika sekcí jako například pěší turisitka, vysokohorská turistika, cyklotrasy, běžecké trasy a podobně.

Server Cestičky se specializuje na trasy v rámci území České a Slovenské republiky a je tudíž určen především pro domáci čtenáře.

Server Cestičky rovněž umožňuje prezentaci pro turistické kluby, vlastníky horských chat, penzionů nebo jiných ubytovacích zařízení. Podmínkou prezentace je pouze uložení zajímavé GPS trasy s popisem.

Co byste ještě měli vědět
Server Cestičky nabízí prostor pro sdílení GPS tras z cestovatelských zážitků. Specializuje se na území České a Slovenské republiky. Vítané jsou zaznamenané GPS trasy z turistiky, výletů na kole, ale třeba i naučné trasy po památkách nebo zajímavostech, na které stojí za to se podívat.
(15. 4. 2009 | ifko88)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí