Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Elektronika a počítače

Eshop s navigačnimi systémyGPS navigace nejsou již výsadou luxusních automobilů, ale jsou dostupné doslova pro každou automobilové kategorii. Kde je koupit? Třeba v dnes představovaném eshopu.

GPS-navigace-shop.cz: GPS navigace - shop.
Jak se lze přesvědčit v GPS NAVIGACE SHOPu není dnes problém pořídit GPS navigaci za cenu pod tři tisíce Kč. Mezi přední výrobce navigací do auta a turistických navigací patří GARMIN a TOMTOM.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Garmin je již druhým rokem největší světový výrobce GPS navigačních přístrojů. Garmin v loňském roce prodal téměř sedmnáct milionů GPS navigaci a jeho podíl na světovém trhu činil v loňském roce 36 %. Hlavním důvod úspěchu společnosti Garmin jsou permanentní investice do inovací. Pověst inovátora v oboru GPS navigací Garmin potvrdil zavedením služby pravidelné aktualizace map Garmin Lifetime. Nové mapy jsou bezplatně k dispozici 4x ročně, po celou dobu životnosti navigace. V navigaci Garmin budete tak mít mapy staré maximálně tři měsíce.

TomTom je nizozemský výrobce navigací, který patří již řadu let k největším světovým producentům. V loňském roce výrobce TomTom drží zhruba cca 25% podílu na světovém trhu GPS navigací. V současné době je TomTom největší prodejce GPS navigací v ČR. Sídlo a hlavní servisní středisko TomTom je v Amsterdamu. Poslední novinkou TomTom je technologie TomTom IQ ROUTES, která poskytne rychlejší trasu s časovou úsporou až 35 procent, ušetří vám tak čas, peníze i pohonné hmoty.

Co byste ještě měli vědět
Při řízení s TomTom IQ Routes vidí automaticky všichni uživatelé nejspolehlivější cestovní časy a informace o zpoždění přímo na displeji GPS navigace. TomTom IQ Routes spočítá průměrnou nejrychlejší trasu platnou v okamžik, kdy řidič vyráží na cestu, a to v závislosti na dni v týdnu a denním času.
(31. 12. 2009 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí