Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Japonská matrace, pro váš zdravý spánekDěláte vše pro své zdraví? Co spánek? Přemýšlíte o nějakém vylepšení, nebo jste si dokonce dali novoroční předsevzetí? Tentokrát pro vás máme tip, jak byste ho třeba mohli i splnit...

Nejfuton - eshop s Futony: E-shop, který tu je pro vaše zdravé spaní.
Futon je podle svých zastánců historií prověřená matrace. V dnešních dnech podle nich na futonech spí více než 90 % Japonců. A o co vlastně jde?

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Obklopte se přírodou, žádné kovové pružiny, žádné syntetické materiály. "Japonský futon dopřeje vašemu spánku ten největší komfort a pohodlí. Svěřte svůj odpočinek přírodním materiálům, jakými jsou bavlna, vlna, kokos, latex a koňská žíně. Spánek vás nikdy tak moc nelákal jako teď," říkají provozovatelé webu.

"Moderní nadčasový design. Pravý japonský futon, to je matraces minimalistickým rámem. Rám potěší zastánce tradičních východních hodnot stejně jako moderně smýšlejícího člověka se smyslem pro detail. Matrace i rám je vyroben na zakázku, domů získáváte jedinečný originál. Barvu futonu a rámu si modifikujte přesně podle vašeho vkusu. Zvolte si standardní variantu postele nebo pro malý či panelákový byt skvěle řešenou sofu," upřesňují.

Co byste ještě měli vědět
Cena futonu je nižší či srovnatelná s cenou běžných matrací, ušetříte a investujete do vašeho spánku. Více informací najdete právě na uvedeném odkazu.
(3. 1. 2011 | Nejfuton)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Futony? Nevím, a jak vy?
No já upřímně futony ještě nezkoušela, ale uvažujeme s přítelem, že si jej koupíme do nového bytu... Hodilo by se to, neboť se futony dají poměrně snadno složit, v důsledku čeho nemusí zdaleka zabírat

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí