Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Dobrá rada: Foukaná izolace k vám nepustí mrazySoučasné mrazivé počasí způsobuje, že si stále více lidí uvědomuje význam kvalitní izolace ve svém bydlení. Jednou z variant na levné zateplení je i tepelná izolace Climatizer Plus. Co přináší? Co od ní můžete čekat? Dozvíte se na jednom zajímavém webu...

Foukaná izolace Climatizer Plus: Web o technologii Climatizer Plus, která umožňuje levné zateplení celého domu při vyšší kvalitě izolace.
Mimochodem - na webu vás nečeká nějaká suchá prezentace, ale najdete tu i zajímavé video. Dozvíte se tu, že foukaná tepelná izolace má vlastnosti, kterých klasická izolace není schopna dosáhnout. Její aplikace foukáním totiž zaručuje, že se tepelná izolace dostane i do těch nejmenších skulin a perfektně tak izoluje téměř jakýkoliv druh i velmi složitých prostor.

Jeden příklad za všechny
Představte si, že máte v rodinném domku střechu se složitou konstrukcí. Tepelně zaizolovat tuto střechu klasickými pláty polystyrenu nebo minerální vaty znamená sejmout střešní krytinu, konstrukci rozebrat, izolační pláty nařezat na přesné rozměry a doufat, že izolace přilne ke konstrukci v dostatečné míře. Při aplikaci foukané izolace není třeba konstrukci rozebírat ani zasahovat do střešní krytiny, a přesto se dostane do všech požadovaných míst a zajistí tak 100% utěsnění konstrukce, a to dokonce za plného provozu.

Jak je to možné, jaké vlastnosti izolace má, kolik stojí a další příklady provedení najdete právě na uvedeném webu.

Na závěr
Foukaná tepelná izolace je moderním trendem v zateplování budov. Její účinnost pocítíte okamžitě po aplikaci. Firma RODAH-EU, které web patří, používá zřejmě nejkvalitnější z těchto izolací, Climatizer Plus, a je vlastníkem certifikátu k její aplikaci.
(30. 1. 2009 | milan.rericha)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
dobrá zkušenost
Musím potvrdit, že je to dobrá věc. Mám foukanou izolaci zrovna od téhle firmy a maximální spokojenost. A hlavně se to promítlo do faktur za topení, což jsem chtěl, teď jsem platil o dost míň.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí