Neděle, 20. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Poznejte krásy české přírodyPřestože zimní počasí příliš nepřeje výletům do přírody, přírodní krásy České republiky si můžete vychutnat i nyní z pohodlí vašeho křesla, a to prostřednictvím fotografií na webu Krásy přírody.

Krásy přírody: Fotografie přírodních krás a více než 300 snímků magické Prahy.
Na více než 600 snímcích si můžete prohlédnout nejhezčí české hrady a zámky, zavítat do divoké přírody skalních měst, a nebo rovnou k velkolepým vodopádům českých hor.

Najdete tu například...
Z přírody tu najdete třeba fotografie Hřenska, Kokořínska, Děčínského Sněžníku... A spoustu dalších. Až nasajete všechny přírodní krásy, můžete nahlédnout i do galerie magické Prahy, ve které nechybí ani fotografie noční Prahy přibližující neobyčejnou atmosféru, které v Praze panuje po západu slunce.

A pokud vás více lákají regiony, zkuste již výše zmíněné hrady a zámky. Fotografie na webu vám přiblíží třeba místa jako vodní zámek Blatná, zámek Červená Lhota, zámek Hrubá skála, zámek Dobříš, hrad Klapý (Házmburk), Karlštejn, zámek Veltrusy, zřícenina hradu Zvířetice nebo zámek Lány.

Co byste ještě měli vědět
Cílem webu Krásy přírody je ukázat, že i v naší malé zemi je spousta nádherných míst. „Česká krajina se sice nemůže pochlubit velehorami či mořem, ale přesto je výjimečná, a to obzvlášť pro svoji rozmanitost. Jen málokde na světě máte možnost spatřit tolik odlišných přírodních scenérií, aniž byste museli procestovat stovky kilometrů. Každé místo u nás má svoji jedinečnou atmosféru, kterou se snažím přiblížit na svých snímcích,“ říká fotograf Michal Němejc, který je autorem fotografií.
(22. 1. 2009 | michaln)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí