Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Zábava a volný čas

Pojďte si zahrát malou hru s fotografiemiPředstavte si, že jste na místě, kde se nachází velké množství opravdu krásných a kvalitních fotografií. Mají různou tematiku a zaměření. Jsou tam fotografie barevné i černobílé, fotografie zachycující nejrůznější akce, krásné ženy, zvířata, přírodu... a spoustu dalšího. Některé z nich jsou tak fantastické, že existují jen ve snech. Máte to všechno v hlavě? Skvělé!

Svět fotek: Zajímavě uspořádaná fotogalerie - pro každého.
Teď to všechno zkuste přenést na obrazovku svého monitoru. Vidíte to? Ano, správně! Právě jste se dostali do fotogalerie Svět fotek! Nacházíte se v dosud netušeném světě fotografií. Všechny ty nejrůznější fotky vás naprosto uchvacují. Obdivujete jejich krásu. Inspirují vás...

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Postupně procházíte jednotlivými částmi webu a necháváte se unášet pestrou škálou barev, jež vám jednotlivé galerie nabízejí. Hned na úvod se zastavujete u krás města Brna a zjišťujete, že toto město je překrásné snad ve všech ročních obdobích. Obdivujete neuvěřitelné barvy místního podzimu a při pohledu na romantiku zimy v tomto městě se vám až zastavuje dech. V rámci fotogalerie Brna navštěvujete i jednu z nejvýznamnějších místních akcí, Ignis Brunensis, kde se kocháte zejména ohňostrojovým uměním nad Brněnskou přehradou a hradem Špilberk.

Z brněnských fotografií se následně dostáváte do světa akcí a pařbiček. Nalézáte se v obrovské galerii, která nabízí nepřeberné množství zážitků z probdělých nocí nejen v klubech a na diskotékách, ale i z výprav mimo naši vlast. Na dalších fotografiích se dostáváte do nedalekého Polska i do vzdálenějšího, ale o nic méně krásného, Londýna. Jste jimi tak unešeni, že se cítíte být v nich přímo přítomni, a zažíváte stejné zážitky jako lidé na nich!

Jste velmi příjemně naladěni a pokračujete v procházce dále. Najednou kolem sebe vidíte spoustu exotických zvířat. Rychle si uvědomujete, že jste nejspíše vstoupili do fotogalerie, která nabízí pohledy do našich zoologických zahrad.

Na závěr
Fotografiemi byste se rádi kochali ještě dlouhé hodiny a hodiny, vždyť tušíte, že jste dosud zdaleka nestačili všechno navštívit. Čekají na vás ještě zajímavá graffiti, poutavé volební billboardy či reporty z akcí Invex a Digitex se spoustou krásných slečen. Čas je však neúprosný. Musíte se vrátit ke své práci a k běžnému životu. Pro jistotu si však fotogalerii Svět fotek ukládáte mezi své oblíbené stránky a jakmile to bude alespoň trošku možné a budete mít chvíli čas, vrátíte se sem nazpět a znovu se necháte unášet fotografiemi, které jste při své první prohlídce nestihli navštívit.
(20. 3. 2009 | gomanek)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Cool
Cool web

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí