Úterý, 02. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Obchod a služby

Fluky.eu - Nejlevnější každý denFluky je zcela nový způsob nakupování. Každý den nabízí právě jeden výrobek za nejnižší cenu na trhu v daný den. Prodává se vždy od půlnoci do půlnoci a majitelé doporučují: "Radši si pospěš, aby výrobek již nebyl vyprodaný." A další den je tu opět něco jiného.

FLUKY: Revoluční, opravdu netradiční e-shop na českém internetu.
Vždy o půlnoci obchod mění "sortiment". Ten je vždy velice jednoduchý - tvoří ho právě jeden výrobek. Zákazník si ho může zakoupit jenom v ten den a jenom pokud je ještě k dispozici. Z každého výrobku je totiž k dispozici vždy jen omezený počet.

Najdete tu například...
Na fluky.eu je možné zakoupit v podstatě cokoliv - od elektroniky, gadgets, přes sportovní potřeby či bytové doplňky. Sortiment je neomezený a prý záleží i na návštěvnících, co se bude prodávat!

O každém výrobku lze diskutovat, lze si i prohlédnout zboží, které se tu prodávalo v minulosti. Zajímavostí je mapa zobrazující, z jakých měst pocházejí zákazníci, kteří výrobek zakoupili.

Na závěr
Fluky je něco, co na českém internetu chybělo. Kromě nakupování má zákazník možnost hlasovat v anketě, co by chtěl na webu zakoupit. Má tak možnost rozhodovat o sortimentu e-shopu.
(26. 3. 2009 | fluky.eu)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí