Neděle, 27. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Vytvořte si flashové bannery rychle a zdarmaFlashové bannery v poslední době poměrně rychle vytlačily klasické animované gify. Jsou efektnější, mohou být menší a jejich výroba nemusí být složitá. Jedním z nástrojů, který pro vás vytvoří různé prvky ve formátu Flash - nejen bannery, ale třeba i menu nebo tlačítka - je on-line flash-generátor FlashVortex. Jeho použití je snadné a rychlé, takže na závadu nemusí být ani to, že je dostupný pouze v angličtině.

FlashVortex: generátor bannerů, menu i tlačítek ve formátu Flash
I když... Jeden zádrhel angličtina ve FlashVortexu přece jen má - neporadí si totiž s některými českými znaky - takže pokud ho chcete využít, musíte pečlivě vážit slova. Oproti jiným on-line generátorům má ale tu výhodu, že i při použití bezplatné verze vkládá do banneru jen malý odkaz na vlastní stránky a vytvořené bannery vypadají zpravidla velmi dobře. Byť, samozřejmě, vycházíte z nějakých předdefinovaných šablon a vaše tvořivost je tak do značné míry omezená.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Generované bannery jsou určeny pro zobrazení ve standardní velikosti 468x60 pixelů a - jak již bylo zmíněno - na výběr je z několika šablon. Patří k nim například šablona ve stylu hlášení nebezpečí, jezdících boxů, červených bublin nebo různých textových efektů. U každého banneru můžete vyplnit propagační texty, url, kam se uživatel dostane po kliknutí na banner, případně některé další parametry.

Pokud si nevystačíte pouze s bannery, můžete zkusit i textové boxy určené k umístění na vlastní stránky (například: Vítejte na mém webu) v různých stylech - hořící text, rotující text, posunující se diody nebo blikající neon. A vytvořit můžete i vlastní menu založené na flashi.

Co byste ještě měli vědět
Pokud chcete FlashVortex používat zdarma, je použití některých parametrů zakázáno. Větším omezením ale, jak už bylo zmíněno, je špatná podpora českých znaků. Je tedy třeba si dobře rozmyslet, jaký text chcete psát. Ve verzi zdarma také FlashVortex ke každému svému výtvoru přidává do rohu vlastní malou reklamu; ta však narozdíl od některých jiných podobných služeb nepůsobí nijak rušivě a lze ji tedy považovat za přiměřenou daň skutečnosti, že za použití generátoru flashe nemusíte platit. Pokud by vám vadila, lze si samozřejmě připlatit pár dolarů za využívání plné verze systému.
(5. 12. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
fakt super vec
Banery zdarma
Díky ti moc,velice užitečný nástroj on-line.Hodně mě to pomohlo.SUPER

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí