Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Fitness Praha vás dostane do formyVíte, jak dostat tělo do skvělé formy? Určitě vám pomůže třeba pravidelný trénink ve Fitness Praha. Správnou chuť do cvičení navodí nejen příjemné prostředí a špičkoví trenéři, ale i moderní posilovací stroje značky Hammer Strenght a Life Fitness. To vše provozovatelé slibují. Chcete vědět více?

Fitness Praha: Dostaňte své tělo do skvělé formy.
Na ploše 400 m2 je připraven dostatečný počet přístrojů, které vám pomohou ke splnění předsevzatých cílů a po pravidelných návštěvách posilovny vylepší fyzickou kondici. Posilovna je k dispozici začínajícím i zkušeným.

Najdete tu například...
Mezi pravidelně trénující návštěvníky patří podle provozovatelů i přední kulturisté Tomáš Bureš, Petr Vaniš nebo Peter Tatarka. Každý typ postavy se může bez problémů spolehnout na rady a pokyny odborně vyškoleného personálu. Zvolit si můžete i osobního trenéra.

Pro ženy je připraven speciální program určený k redukci tělesného tuku. Zdejší trenéři vás rádi zasvětí do kondičního cvičení, tréninkového plánu na míru a poradí s vytvarováním postavy. Mnozí patrně ocení individuální tréninky a rady z oblasti výživy a doplňků stravy. Chcete si zformovat postavu, zredukovat hmotnost, vylepšit si kondici, získat svaly, připravit se na závody a jiné sportovní aktivity? S odbornými znalci z fitness centra to není nemožné.

Za přítomnosti minimálně tří osob se mohou ženy zúčastnit hodin kruhového tréninku. Jde o šedesát minut trvajcí cvičení pod vedením zkušeného instruktora. Cvičí se na strojích Life Fitness a Hammer strenght a součástí je i aerobní vložka. Při tomto druhu cvičení lze spálit nadbytečný tuk a vybudovat svaly lépe než při ostatních známých cvičebních aktivitách.

Co byste ještě měli vědět
Fitness centrum Praha nepostrádá ani kardio zónu s běhacími pásy, orbitreky a stacionárními koly. Posilovna Praha je o víkendech otevřena od 9 do 21 hodin a ve všední dny od 7 do 22 hodin. Moderní posilovací stroje zajistí protažení celého těla, zad, ramen, prsou, břicha, bicepsů a tricepsů.
(14. 1. 2011 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí