Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Fitness Praha je tu pro vásToužíte po skvělé formě vašeho těla? Fitness Praha s moderními posilovacími stroji značky Hammer Strenght a Life fitness vám poskytnou dokonalé řešení. A jejich web pak řadu informací.

Fitness Praha: Fitness Praha s moderními posilovacími stroji značky Hammer Strenght a Life fitness.
Plocha 400 m2 je dostatečně zaplněna přístroji, které jsou vám plně k dispozici a stačí začít plnit předsevzaté úkoly potřebné k vaší lepší kondici. Posilovna se hodí pro zkušené borce i úplné začátečníky. Trénovat sem dle zástupců fitness centra chodí mezi jinými i známé osobnosti kulturistiky Tomáš Bureš, Petr Vaniš či Peter Tatarka.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Odborně vyškolený personál a osobní trenéři mají zkušenosti se všemi typy postav a pomohou vám dosáhnout vašich snů. Ženám předvedou speciální program na redukci tělesného tuku, poskytnou individuální tréninky, kondiční cvičení, sestaví tréninkový plán, poradí s tvarováním těla i s výživou a výběrem doplňků stravy. Se znalci v posilování si snadno zformujete postavu, zredukujete hmotnost, získáte lepší kondici, vybudujete svaly nebo se připravíte na závody a další sporty.

Ženy jistě rády zavítají na hodiny kruhového tréninku (při účasti minimálně tří osob), což je hodinové cvičení pod vedením zkušeného instruktora na strojích Life Fitness a Hammer strenght s aerobní vložkou. Spálíte při něm přebytečný tuk a lépe než při jiných známých formách cvičení vytvarujete svaly. Kardio zóna je vybavena běhacími pásy, orbitreky a stacionárními koly. Posilovací stroje protáhnou celé tělo, záda, prsa, ramena, nohy, břicho, bicepsy a tricepsy.

Jedinečné posilovací stroje si můžete přijít vyzkoušet do fitness centra zdarma. Stačí na internetových stránkách vyplnit váš e-mail a obdržíte k vyplnění voucher, který poslouží jako vstup do posilovny.

Fitness centrum Praha s názvem Hammer Strength Fitness najdete v Praze 9, v Aréně Sparta, ulice Podvinný mlýn, asi 5 minut pěšky od metra B, stanice Českomoravská. O víkendech je otevřeno od 9 do 21 hodin. Ve všední dny od 7 do 22 hodin.

Co byste ještě měli vědět
Posilovna Praha vám kromě moderních strojů a kvalitních trenérů nabízí bar s malou kavárnou. Před tréninky nebo po nich můžete ochutnat ze široké nabídky koktejlů a dát si značkovou kávu. Návštěvníci mají možnost připojení Wi-Fi zdarma. Pořídit si lze členské pernamentky a pro studenty a seniory je připravena zvýhodněná cena.
(14. 12. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí