Neděle, 29. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Finanční blog – od investování až k ekonomice států



"Již od mládí jsem se vždy zajímal o peníze. V té době to samozřejmě byl spíš pohyb financí v mém prasátku, ale i tak jsem cítil jejich sílu," říká autor tohoto blogu. Zajímají vás jeho zkušenosti?

Finanční blog: O financích - tipy, jak na ně.
"Od té doby se toho mnoho změnilo. S rozvojem internetu jsem začal číst finanční zprávy a zajímat se o peníze v trochu jiné rovině. Protože jsem získal mnoho zkušeností jak v praxi, tak i obrovské teoretické, rozhodnul jsem se založit si blog. Na rozdíl od náctiletých holek, mám za cíl rozebírat aktuální dění ve finančním světě, aktuální nabídky půjček a úvěrů, pohyb kurzů a předpokládání jejich dopadu na ekonomiku," vysvětluje autor.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
"Velikou výhodou určitě pro mé čtenáře je, že se na tento obor nedívám očima agenta, který se čtenáři snaží prodat půjčku bez registru, ale jsem nezaujatý. Mnoho lidí překvapilo, jak jsem odstartoval. Místo abych psal o mých úspěších v investování, rozepsal jsem se rovnou o tom, jak jsem si půjčil peníze," říká.

Čtenáři tedy mají možnost přečíst si nezaujatý pohled na tento obor finančnictví.

Co byste ještě měli vědět
Přemýšleli jste někdy, jaký vliv může mít pokles dolaru na americký trh? Je to pro tamní výrobce příznivé, nebo nepříznivé? A naopak zvýšení ceny ropy, vydělá na tom Amerika nebo naopak se tak blíží její zánik? Nebo se zajímáte spíše o ekonomiku České republiky? Připravte se na pravidelný přísun informací.
(5. 10. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí