Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Obchod a služby

Expresní výroba a potisk CD, DVD, BDSpolečnost Diskus dataservis je dominantní hráč na trhu v oblastech jako jsou výroba a vypalování CD, DVD a Blu ray - BD disků. 17 let praxe a více než 30 000 realizovaných zakázek je zárukou kvality a zkušeností.

DVD-R.cz: Společnost Diskus Dataservis je dominantní hráč na trhu v oblastech jako jsou výroba, potisk a průmyslové vypalování CD, DVD a Blu-Ray disků.
Neustále se rozvíjejí a zdokonalují tak, aby každá vaše zakázka byla 100% dle vašich představ. Garantují expresní výrobu a potisk CD, DVD a Blu-Ray disků včetně potisku obalů. Specializací je potisk prázdných CD-R, DVD-R a Blu-Ray pomocí pokročilých technologií jako sítotisk, přímý UV potisk, nebo digiprint a následné vypálení dat.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Potisk lesklých fotoetiket digiprintem se provádí v profesionální velkoformátové tiskárně. Rozlišení dosahuje až 2400 DPI, což při použití lesklých fotoetiket přináší nejvyšší možné rozlišení potisku se 100% garancí barevného podání. Následně je tato etiketa aplikována disk. Dobrý poměr: cena / vzhled / termín dodání.

Potisk prázdných CD, DVD a BluRay sítotiskem je ideální pro potisk plných barevných ploch. Sítotisk je také vhodný pro motivy, kde zvláště záleží na dodržení barevnosti např. loga apod. Možno tisknout max. 5 barev. Potisk je možný buď přímými barvami Pantone nebo CMYKem. Má výrazně vyšší krycí vlastnosti a plastičtější potisk než ofset. Nevýhodou bývá hrubší rastr.

Kopírování USB disků i SD karet provádějí na průmyslových duplikátorech jak na jejich osvědčená media (USB flash disky, SD karty), tak i na vaše vlastní paměťové karty a disky. Na zakázku vám vyrobí USB disky různých tvarů a kapacit – přesně podle vašich návrhů a představ. Součástí kopírování je automaticky i zpětná kontrola správnosti zápisu (verifikace), což vylučuje dodání nefunkčních či špatně nakopírovaných karet či disků.

Na závěr
Od ostatních podobně zaměřených firem se odlišují především vysokou flexibilitou, profesionálním týmem s léty zkušeností a především spokojenými zákazníky jak z řad nejprestižnějších tuzemských a zahraničních společností, tak i malých začínajících hudebních skupin nebo např. nadšených programátorů, umělců apod.
(18. 9. 2009 | kozelkozel)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí