Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Destiláty s certifikátem bio kvalityOchutnali jste někdy alkohol, který se mohl pyšnit certifikátem BIO kvality? Přesně takový nabízí eshop www.biodrinks.cz. Jak se vlastně liší takové alkoholické nápoje od těch běžně prodávaných?

Biodrinks.cz: Destiláty vysoké kvality, moravská i zahraniční vína a také nealkoholické limonády a šťávy, vše v bio kvalitě.
Plodiny, ze kterých se biodestiláty vyrábějí, pochází jen z kontrolovaného ekologického zemědělství. Tedy žádná průmyslová hnojiva, pesticidy ani insekticidy. Stejně je to i u biovína. Při výrobě se využívá původní přírodního kvašení, lihoviny není potřeba filtrovat přes dřevěné uhlí, čímž si zachovávají svůj individuální charakter a přirozenou chuť. Díky tomuto způsobu výroby obsahují o mnoho méně metanolu. Tato látka stojí za těmi nepříjemnými ranními bolestmi hlavy. Pokud tedy dáte na večírku přednost bio destilátu, jistě se vám bude o moc lépe vstávat.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na stránce biodrinks.cz najdete vysoce ceněné bio destiláty.

Vyzkoušejte například bio gin Juniper Green, který v nezávislém testu britského magazínu Afterhours získal v konkurenci pěti nejproslulejších anglických ginu nejvyšší hodnocení!

Fajnšmekři si pochutnají na klasické skotské whisky Highland Harvest, která disponuje jemnou chutí s příjemným sladovým aroma.

Milovníky vodky jistě potěší extra jemná britská UK5 Utkins Vodka.

Tyto destiláty získaly celkově již přes 40 cen z mezinárodních festivalů a soutěží, nejvyšší zárukou kvality je však pečeť prince Charlese, kterou všechny výše uvedené bio destiláty nesou na své etiketě.

Biodrinks.cz nabízí i rumy, a to ne jen tak ledajaké. Kromě klasického, krystalicky čistého bílého rumu z Paraguaje nabízí i úplnou novinku na trhu, a to Spiced rum, který se chuťově podobá bílému rumu, v jeho chuti však naleznete náznaky medoviny, melasy, zázvoru, vanilky a dokonce i chili. Ideální dárek pro labužníky hledající svůj nový oblíbený drink.

Pokud vám na dovolené v Řecku zachutnalo tradiční Ouzo, můžete vyzkoušet ThinkGreen Ouzo z extra jemného pšeničného destilátu s velkým množstvím bylinek.

Co byste ještě měli vědět
Kromě tvrdého alkoholu biodrinks.cz nabízí i všechny druhy bio vína, tedy bílé, červené i růžové, jak z Moravy, tak i z Rakouska nebo Španělska. Pro abstinenty najdete na biodrinks.cz ještě jednu sekci, a to s nealkoholickými ovocnými i zeleninovými šťávami, limonádami nebo ledovými čaji.
(3. 7. 2009 | biosfera)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí