Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Chcete únik ze stereotypu? Je tu víkendová dovolená!Mnoho lidí zažívá stále stejné dny a týdny. Přes týden práce, o víkendu televize, práce na zahrádce a televize. Nechtělo by to změnu? Něčím si spestřit víkend? Máme pro vás tip na informace o víkendových dovolených.

Víkendové pobyty: Víkendové pobyty, víkendová dovolená, víkendové zájezdy.
V současnosti jsou velmi populární víkendové pobyty typu eurovíkend. Jedná se o takovou malou dovolenou uprostřed normálního roku. Vše je řešeno tak, aby byl ke všemu potřeba pouze jeden víkend a nebylo potřeba s brát dovolenou.

Příklady použití
Doprava je kvůli rychlosti řešena především letecky. Následně je celý víkend naplánován tak, aby bylo využito maximum času a viděli jste vše, co by jste si jinak prohlíželi celý týden na klasické letní dovolené. Tímto způsobem tedy můžete během víkendů poznávat takřka celou Evropu. Víkendová dovolená není omezena pouze na pár hlavních evrospkých měst, ale můžete se podívat kam se vám zamane.

Velmí oblíbená je například Itálie. Nabízí více cílových destinací. Velmi oblíbené je hlavní město Řím a romantické Benátky. Dalším častým cílem turistů je Paříž. Nabízí nejen Eiffelovu věž, ale i vína, sýry a svoji typicky nezapomenutelnou atmosféru. Pokud se chystáte na víkendový zájezd, můžete zvolit i bližší místo.

Co byste ještě měli vědět
Nabízí se třeba Vídeň. Toto hlavní město není navštěvováno jen o Vánocích, ale po celý rok. Pokud vám nevadí delší cestování, můžete zvolit vzdálený Madrid nebo anglický Londýn. Jak je vidět, tak záleží jen na vás, jestli budete v pondělí vyprávet o tom, jak jste uklízeli celý dům. Můžete vyprávět i o tom, jak krásně bylo v Paříži u Eiffelovi věže, v Londýně na Velkém oku nebo v benátkách na gondole.
(7. 12. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí