Neděle, 27. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

FastCentrik, oceněný e-shop za malé penízeFastCentrik, e-shop řešení pro živnostníky a menší společnosti, získal nejvyšší ocenění na Microsoft Worldwide Partner Conference 2009 Awards. Společnost NetDirect se stává partnerem roku pro Střední a Východní Evropu ve třech soutěžních kategoriích. A zde je její web.

FastCentrik: E-shop řešení pro živnostníky a menší společnosti.
Worldwide Partner Conference (WPC) je pravidelné každoroční setkání partnerů společnosti Microsoft. Součástí konference je také vyhlášení vítězných řešení z řad partnerů za uplynulý rok. Společnost NetDirect do soutěže přihlásila své nové řešení FastCentrik, které již obdrželo nejvyšší ocenění v soutěži Microsoft Technology 2009 Awards. FastCentrik byl do WPC09 Awards nominován v šesti soutěžních kategoriích a první cenu Partnera roku 2009 za Střední a Východní Evropu si NetDirect odnesl v těchto kategoriích:

• Hosting Solution Partner of the Year

• Networking Infrastructure Solution Partner of the Year

• Software-plus-Services Development Partner of the Year

Příklady použití
FastCentrik je nově vytvořenou verzí systému ShopCentrik, na kterém běží nejvýznamnější české e-shopy. Společnost NetDirect jej uvedla na trh ke konci roku 2009 a od té doby se stal oblíbeným řešením převážně pro začínající podnikatele a menší společnosti. Je určen pro ty, kteří chtějí obchodovat rychle, levně a kvalitně.

Do celosvětové soutěže, která se tento rok konala v New Orleans, USA, bylo přihlášeno 2000 řešení z celého světa. Konference a soutěž má za úkol zviditelnit kvalitní řešení z oblasti informačních technologií. Ocenění, která společnost NetDirect tento rok získala, jsou důkazem toho, že našim zákazníkům poskytujeme špičkové produkty a servis.

Co byste ještě měli vědět
Ing. jan Svoboda, ředitel společnosti, se k vítězství vyjádřil následovně: "Ocenění nás neuvěřitelně potěšilo. Tajně jsme doufali, že se podaří nominaci proměnit alespoň v jedné kategorii. Vítězství ve třech kategoriích pro nás znamená obrovskou satisfakci a věříme, že klienti vnímají náš úspěch jako jasný důkaz kvality našich řešení. Úspěch na takové úrovni s sebou také přináší zodpovědnost. FastCentrik budeme nadále vylepšovat a klientům poskytovat moderní a spolehlivé řešení a služby."
(5. 8. 2009 | Michallica)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí