Čtvrtek, 26. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Výhody elektronické cigarety jsou značnéTaké patříte k lidem, kteří si oblíbili kouření? Uvědomujete si zdravotní rizika, ale úplně přestat nedokážete? A co elektronické cigarety? O nich je dnes nabízený web...

Kurkdechces.cz: Elektronická cigareta je zdravější, levnější a voňavější. Zkuste si ji!
Naštěstí pro vás je tu doba, kdy nemusíte svůj zvyk omezovat a přitom neuškodíte svému tělu. Výhody elektronické cigarety jsou tak zásadní, že stojí za to minimálně uvažovat o této variantě. Pojďte do toho.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Výhody elektronické cigarety nepodceňujte

Každý kuřák ví co to je, když si nemůže zapálit. Výhody elektronické cigarety proto není dobré podceňovat. Plně nahradí klasické kouření, nevytváří karcinogenní kouř, inhalujete jen vodu, aromatizovaný olej a propylen-glykol (neškodný nosič nikotinu). Mít svou cigaretu můžete kdykoli a kdekoli. Své okolí v žádném případě nebudete obtěžovat. Podívejte se do sekce webu Výhody elektronické cigarety.

Šetří peníze i zdraví

Výhody elektronické cigarety zasahují vedle zdravotní stránky i do sféry ekonomické. Celkový provoz kouření je levnější, voňavější, nehrozí riziko pasivního kouření. Kuřák nevdechuje dehet a další chemikálie a nehrozí kuřácký kašel. Prakticky se jedná o vysvobození pro kuřáky, vždyť na mnoha místech se kouřit nesmí. Tady ovšem můžete. Pročtěte si webové stránky.

Na závěr
Není se čeho obávat

Přestože nemáte s tímto druhem kouření žádné zkušenosti, nevadí. Není se čeho obávat. Výhody elektronické cigarety jsou zřejmě natolik přesvědčivé, že po prvním vyzkoušení se již nebudete chtít vracet ke klasickému kouření.
(11. 3. 2010 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí