Pondělí, 01. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

EMOS – velkoobchod a eshop elektroSpolečnost EMOS vznikla v roce 1991. Je to ryze česká společnost zabývající se importem, tuzemským prodejem a exportem elektrozboží. Je předním distributorem značek GP Batteries a GP PowerBank, EMOS, Raver, Profilink, Commax, ACI Farfisa, Opentel, Topfield, Homecast, CS Link, Skylink, Osram, Tesla a ABB. Jejich produkty nabízí i vám.

EMOS: E-shop specializovaný na anténní a satelitní techniku. Satelity lze vybavit kartou gital nebo Skylink.
V rámci České republiky distribuuje zboží do více než 1500 prodejních míst - velkoobchodů, řetězců, supermarketů a maloobchodních prodejen. K významným obchodním partnerům patří obchodní sítě Makro, Globus, Interspar, Kaufland, OBI, Hornbach, HP Tronic, Electro World, Datart, Bauhaus a další.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Skladem mají přes 1200 aktivních položek. Zákazníci najdou v sortimentu například baterie GP, nabíječky baterií, svítilny, satelitní technika, set top boxy (DVB-T), karty Gital, karty Skylink, antény, digitální budíky, digitální teploměry, digitální meteostanice, žárovky, pokojové termostaty, multimetry a zkoušečky, kabely a šňůry, VF technika, monitorovací technika, videotelefony a domácí telefony, instalační materiál, domovní bezdrátové zvonky a další.

Co byste ještě měli vědět
Produkty firma distribuuje také prostřednictvím dceřiných společností na Slovensku, Polsku a Slovinsku. Zboží exportuje také do Maďarska, Ukrajiny, Litvy, Bulharska a dalších zemí.
(7. 7. 2009 | kozelkozel)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí