Neděle, 27. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Eko tašky - žhavý trend tohoto rokuO trendech světové módy a módy šetrné k přírodě si můžete přečíst na stránkách nového e-shopu enykybenyky. A že si tu o nich nemusíte jen číst, je patrně jasné...

enykybenyky: E-shop s nabídkou kabelek, tašek, peněženek.
Již i k nám do České republiky proniká světový trend v módě, módní doplňky z recyklovaných materiálů a z materiálů šetrných k přírodě. Jednou z nejznámějších firem tohoto trendu je australská firma Envirosax. Zboží nejen této firmy prodává e-shop enykybenyky.

Najdete tu například...
Na webu najdete eko tašky Envirosax, kabelky Cavaldi a David Jones, nákupní tašky, dětské kabelky a tašky.

Tašky Envirosax jsou navrhovány v Austrálii designéry, kteří myslí ekologicky. Používáním tašek Envirosax chráníte životní prostředí před zamořením igelitkami.

Ekologická taška nemusí být nudná a tuctová. Envirosax, to je krásný design, současnost a fantazie. Taška Envirosax je skvělým dárkem, nebo začátkem sbírky. Lehká, vyrobená z trvanlivého materiálu, vodotěsná. Potisk byl vyroben metodou sublimace, s použitím barev ze sóji, které jsou trvanlivé a potisk je tedy odolný vůči vyblednutí. Výhodou tašky Envirosax jsou dlouhé a široké uši, můžete ji tedy nosit jak v ruce, tak i přes rameno. Rozšířené dno tašky chrání nákup před pomačkáním. Do tašky Envirosax se vejde obsah přibližně dvou igelitových nákupních tašek a takový těžký nákup i bez problémů unese. Přišité pásky se zapínáním na patentky umožňují během krátké chvíle tašku smotat do malého a lehkého válečku, který se vejde i do té nejmenší kapsy v kabelce, nebo v košili. Pokud se vaše taška Envirosax ušpiní, lehce ji vyperete. Rychle schne a zachovává si vodotěsnost vnitřku (např. když se vám v ní rozleje jogurt).

Co byste ještě měli vědět
Můžete si lehce spočítat, za jak dlouho se vám investice do eko tašky vrátí. Kolik igelitek měsíčně koupíte? A kolik jich zase vyhodíte? Použitím této tašky můžete ušetřit, navíc chráníte životní prostředí.
(19. 5. 2009 | enykybenyky)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí