Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Jak na ekologickou likvidaci odpadu?Většina majitelů nemovitostí, ať již rodinných domků, chalup a chat zná velmi dobře zapáchající septiky, žumpy a jiné jímky zejména v letním měnícím se počasí. Zápach způsobují hnilobné procesy probíhající v těchto zařízeních. A co teprve suchá WC, samotné odpady a sifony? Máme pro vás tip na web, kde najdete řešení.

Bakterie-Enzymy: Bakterie a enzymy - web o vodohospodářství pod jednou střechou + e-shop.
Bolestí v ČR je stále nízká obecná povědomost o to, že lze pro tyto případy aplikovat bakterie a enzymy, a tak řada lidí stále preferuje v mnoha oblastech spíše chemické přípravky. Proti těmto jevům však lze bojovat efektivně, ekologicky a ještě zlepšit funkčnost celých odpadových systémů. Řešení má název bakterie a enzymy. Právě s tímto kompletním sortimentem přichází Soveko Plast v novém internetovém projektu.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Dnes evidujeme více než 16 výrobců enzymatických přípravků, kteří s bakterie a enzymy aktivně spolupracují a jsou to nejen firmy z ČR, ale i Polska, Francie, Slovenska či Holandska. Tím je dané jasné konkurenční prostředí a tak si dnes zákazníci mohou vybrat z opravdu širokého spektra těchto výrobků pro různé účely.

A pokud potřebujete podrobné i zajímavé informace, tak je na webu Bakterie-Enzymy rovněž najdete.

Soveko Plast úspěšně provozuje internetový obchod s doplňkovým sortimentem zboží z oblasti vodohospodářství jako jsou právě bakterie a enzymy, čerpací technika, literatura, časopisy, bazénová chemie, zahradní příslušenství apod. již několik let.

Na závěr
Cílem stránek je nabídnout všem potenciálním zákazníkům místo, kde najdou jednoduše a rychle velmi specializovaný sortiment zboží, u kterého jsou jasně deklarovány skladové možnosti, uspokojovat tak zákazníky okamžitě a hlavně jim s výběrem odborně pomoci.
(25. 3. 2009 | Michallica)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí