Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Nebaví vás hledat dovolenou? Máme pro vás řešení!Hledáte dovolenou? Máte dost procházení stovkami nabídek, které jsou buď vyprodané a nebo v ceně nejsou započítány všechny „povinné“ příplatky? Pak zkuste stránky, které tu pro vás máme jako tip dne.

Zájezdy Online: Web pro všechny, kdo chtějí pohodlně najít svou dovolenou.
Využijte nadstandardní servis, který vám zdarma poskytnou Zájezdy Online! Stačí zadat váš požadavek a proškolení pracovníci, kteří mají bohaté zkušenosti s cestováním, vám najdou zájezd přesně dle vašich představ! Stránky slibují, že vám nenabídnou zájezdy, které jsou nekvalitní (hotely se špatnou reputací, ošklivá letoviska apod.) a které pořádají cestovní kanceláře, o kterých se ví, že na klienty často dělají různé podvody.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Naleznete zde několik stovek tisíc zájezdů do celého světa, a to přehledně seřazených s jednoduchým a rychlým vyhledáváním! Na stránkách si navíc můžete prohlédnout aktuální počasí ve vaší destinaci, můžete zjistit aktuální kurzy měn a také si destinaci můžete jednoduše a rychle zobrazit na satelitní mapě světa! To vše vám umožní se snadněji rozhodnout, kam jet na dovolenou.

Se Zájezdy Online byste měli mít jistotu, že o vás bude vždy a dobře postaráno, což vám podle provozovatelů může dosvědčit celá řada spokojených klientů, kteří s nimi již na svou dovolenou odcestovali!

Na závěr
Péče o klienta tu prý nekončí zaplacením pobytu, jak je bohužel často zvykem u mnoha jiných prodejců. Samozřejmostí je podle provozovatelů pomáhat řešit problémy (i během dovolené) a zajímat se o zkušenost klientů z absolvovaných zájezdů!
(24. 3. 2009 | Pupik1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí