Pondělí, 28. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Netradiční dovolená v exotickém ThajskuNad dovolenou se nepřemýšlí pouze v létě, ale prakticky celý rok. Je potřeba naplánova kdy se pojede, jestli bude volný termín a hlavně kam. Mnohým lidem již docházejí nápady. Klasika je Chorvatsko. Problémem je, že zde bylo již mnoho lidí, vy jste zde taky určitě již strávili dovolenou, je zde plno turistů. Prostě to celé není nějak ono. Další možností jsou last minute letadlem do nějakých vzdálených krajin.

Dovolená v Thajsku: thajská kuchyně, ubytování v Thajsku, dovolená v Thajsku.
Zde je opět ale mnoho turistů a existují zde obrovské turistické centra. Jako nádherná alternativa k těmto již známým destinacím by mohla být dovolená v Thajsku. A právě té se věnuje zde představovaný web. Najdete tu mimo jiné i informace, o kterých bude řeč dále.

Najdete tu například...
Tato země je velmi krásná, plná exotiky a ještě se nestihla plně vypořádat s turistickým ruchem. Lidé se teprve začínájí vzpamatovávat z návalu návštěvníků, takže si můžete užít krásnou dovolenou bez typických atrakcí zaměřených na turisty. Například pláže. Pláže jsou skoro na všech místech písčité. Další jejich výhodou oproti jiným zemím je, že si je nemůže koupit žádný hotel.

Pokud si zařídíte ubytování v Thajsku, nemáte tak přístup jen k pláži svého hotelu nebo komplexu apartmánů, ale nabízí se vám naprosto všechny pláže bez omezení. Jedním z dalších lákadel může být thajská kuchyně.

Co byste ještě měli vědět
I když zde je to velmi ošemetné. Jak vás již asi napadlo, ne každá restaurace na tom bude dobře s hygienou. Nicméně pokud si zvolíte podnik na hlavní třídě, rozhodně nebude kvalita služeb horší než v jiných turistických letoviskách. Druhým problémem thajské kuchyně jsou jsou tolik populární fastfoody. S přísunem turistů zde začaly jako houby po dešti růst KFC, MCDnaldy a podobné. Jak je tedy viděl, zbývá posledních pár let, než se i tato krásná země změní. Pokud tedy již nyní plánujete dovolenou na příští rok, rozhodně se zamyslete nad touto zajímavou exotickou zemí.
(2. 11. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí