Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Dovolená nejen v PařížiCestovní kanceláře mají v nabídce víkendové zájezdy do New Yorku, celé USA, Barcelony, Londýna, Vídně a v neposlední řadě i do Paříže. Proč ovšem zvolit právě Paříž? Nabízí se šest důvodů. Jako první je jistě blízká poloha. Dnešní web vám nabízí bližší pohled.

Paříž Poznávací Zájezdy: Poznávací zájezdy, památky v Paříži, ceny vstupného v Paříži.
Lze tak zvolit dopravu jak leteckou, tak i například autobus nebo auto. Poznávací zájezd do Paříže se tak může změnit i v poznávání zajímavých míst po cestě. Vždyť i cesta může být cílem.

Příklady použití
Druhým důvodem obliby Paříže jsou ceny. I když se jedná o velké město navštěvované turisty, taki zde lze najít služby ve všech cenových kategoriích. Ceny služeb a vstupného mohou za víkend dosáhnout přibližně na 150 až 200 eur. Třetím důvodem je podobná kultura jako v České republice. Nehrozí tak žádná faux pas zapříčeněná odlišnými zvyky.

Paříž je ovšem natolik odlišná a má tak jedinečnou atmosféru, aby stálo za to ji navštívit. Čtvrtým důvodem jsou památky. Paříž je doslova přesycena množstvím historických míst a významných budov. Na své si zde přijde opravdu každý. Pátý důvod bude zajímat především ty, které historie příliš nezaujala. Paříž nabízí i svoji mladou a moderní tvář. Čtvrť La Défense musí zaujmout skutečně každého milovníka moderního a luxusního života.

Co byste ještě měli vědět
Památky a zajímavá místa jsou zde opravdu na každém kroku. Posledním, šestým, důvodem je jedinečná a nenahraditelná atmosféra. Víno, sýry, památky, projížďky po Seině, moderní stavby – to vše a mnohem více je Paříž. Ať již ji navštívíte jen na víkend, nebo na celý týden, nikdy na ni nezapomenete a navždy ve vás zůstane.
(25. 1. 2010 | petrvydrus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí