Neděle, 27. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Dívčí blog o zdraví, kráse a móděChcete číst web, kde každý všední den příbývají nové články do rubrik jako vztahy, krása, móda, životní styl, líčení apod.? Slečny, hledáte nové finty, jak se namalovat, abyste vypadali sexy? Zkuste Girlie...

Girlie.cz: Blog o zdraví, kráse a módě.
Nově také budete informovány o novinkách v kinech či nových cd. Najdete zde celý dívčí svět, tedy vše o každou mladou slečnu zajímá. A pokud hledáte tipy na zajímavé podzimní outfity, tak i tehdy se určitě podívejte na nový dívčí blog Girlie.cz, kde se dozvíte mnohem více.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Pro slečny, které chtějí pochytit trochu inspirace ohledně módy je určena tematická rubrika Móda, ve které se dozvíte například, jaké oblečení se hodí k vaší postavě či k čemu nosit tolik oblíbené úzké džíny.

V sekci Krása naleznete pro změnu užitečné tipy ohledně moderních účesů, fint jak vyzrát na pupínky či jak se nalíčit v podzimním stylu.

Nakonec v nejoblíbenější rubrice nazvané Vztahy naleznete rady, jak zapůsobit na kluky, jak být stále sexy, či co se klukům líbí.

Na závěr
Rozhodně je tedy co číst, tak proč se nenechat inspirovat právě Girlie.cz a ukázat světu jak jste krásná, přitažlivá mladá slečna?
(7. 10. 2009 | deshihk)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí