Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Elektronika a počítače | Zábava a volný čas

Tipy: Digitalizace televizního vysíláníDigitalizace se stala heslem skloňovaným na každém rohu. Faktem však je, že již nyní postupně dochází k vypínání analogového televizního vysílání, což si žádá modernizaci televizního příjmu, s čímž si většina obyčejných obyvatel ČR neví rady. Máme pro vás tip na web s radami pro tuto příležitost.

DigiPrijem.cz: Neustále aktualizovaná online příručka všech druhů digitálního vysílání.
Veškeré podstatné informace k této problematice polopaticky a uceleně přináší web DigiPrijem.cz. Mimo článků můžete hledat pomoc i v diskusi nebo kontaktovat s dotazem samotné autory webu.

Najdete tu například...
Pokud u vás nefunguje nějaký kabelový operátor (DVB-C) nebo poskytovatel televize přes telefonní linku (IPTV) nebo se chcete vyhnout pravidelným poplatkům, které tento druh příjmu vyžaduje, zbývá vám už jen satelit nebo pozemní digitální vysílání.

Satelitní příjem – k němu potřebujete satelitní komplet (sestává se ze satelitního přijímače, paraboly, dekódovací karty, konvertoru, kabeláže, …) a volný výhled na jih. Díky tomuto budete kdekoli v ČR přijímat množství českých a slovenských programů na pořád zdarma. Pokud budete mít zájem, můžete si k tomuto dokoupit další placené programy. Investicí do příjmu z více družic můžete rozšířit vaši programovou nabídku o stovky bezplatných cizojazyčných kanálů.

Pozemní digitální příjem – mimo set-top-box a anténu hlavně potřebujete bydlet v lokalitě pokryté DVB-T signálem. Programová nabídka je sice o něco nižší (než na satelitu) a je omezena jen na české programy, ale všechny programy jsou zdarma.

Na webu nechybí ani teletext přes internet, online vysíláni i televizní archiv. Informace o televizních stanicich a slovníček pojmů.

Co byste ještě měli vědět
Zařízení a příslušenství pro digitální příjem můžete zakoupit v našem internetovém obchodě shop.DigiPrijem.cz.
(2. 4. 2009 | digiprijem)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí