Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Foťáky i pro laikyVyberte si fotoaparát přesně pro vás. Nemusíte znát význam ISO, mSD, MPx a jiných technických parametrů, abyste si vybrali vhodný fotoaparát. Stačí zvolit účel užívání fotoaparátu, maximální cenu a Foxter vám nabídne fotoaparáty vhodné přímo pro vás.

Foxter: Průvodce nakupováním - nejen fotoaparátů.
Na Foxter.cz si vybere digitální fotoaparát úplně každý. Tato nová služba - Nákupní rádce je dostupná na portálu Foxter.cz, který nabízí mnoho dalších funkcí pro usnadnění nakupování.

Příklady použití
Nákupní rádce umožňuje uživatelům jednodušší výběr zboží podle účelu a okolností užívání. Běžný zákazník většinou nerozumí všem technickým údajům u vybíraného produktu, a tak většinou vybírá intuitivně bez potřebné znalosti a ne vždy vybere správně.

Právě nákupní rádce pomůže běžnému zákazníkovi produkt vybrat pomocí několika otázek, které se zaměřují na používání daného produktu. Uživatel na tyto otázky vybírá z připravených odpovědí, a na základě těchto odpovědí mu nákupní rádce zobrazuje vyhovující zboží. Otázky a odpovědi jsou formulovány tak, aby jim rozuměl i laik a nebylo nutné znát technické parametry.

Co byste ještě měli vědět
Momentálně můžete pomocí nákupního rádce vybrat digitální fotoaparát, bude následovat výběr chladniček, televizorů, mobilních telefonů a dalších.
(10. 9. 2009 | brocki)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí