Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Jak si pamatovat výročíV životě lidském je mnoho dní, kterým říkáme významné. Jedná se o narozeniny, svátky, různá výročí i významné dny. Všichni máte tyto dny rádi a především ty, které se týkají vás. V diáři je míváte všemožně zvýrazněny a takové dny vnímáte svátečně, či jinak výjimečně. Jsou ale pak také dny, které váš nový diář nemá od výrobce vyznačené a tak je nutné je vést v patrnosti pomocí vlastní paměti.

Aaapapir: Prodej a velkoobchod kalendářů, diářů, reklamních ručníků a ostatního reklamního sortimentu.
Kdo si to má bez diáře všechno pamatovat? Ale znáte to, tolik dat a tolik dní v roce, každou chvíli někdo něco má a všechno si to pamatovat je nad vaše možnosti. Vlastně jste rádi, že si pamatujete výročí vaší svatby, či jiné výročí s vaším partnerkou, nebo partnerem. Některá data jsou dokonce sporná a vedou se o nich vášnivé diskuse. Například, jestli vaše výročí máte slavit v den, kdy jste se spolu seznámili, nebo v den, kdy jste spolu začali oficiálně chodit.

Narozeniny nejbližších členů rodiny si ještě tak tak pamatujete, ale svátky? A co teprve vaši přátelé? Schválně, pamatujete si všechny jejich svátky a narozeniny? Nebýt kalendáře, nebo diáře, asi těžko byste si vzpomněli, kdy má svátek přítelkyně vašeho nejbližšího kamaráda.

Jeden příklad za všechny
Řešení je v diáři. Spousta z vás si tato data eviduje v mobilním telefonu, ale ten jednou zapípá, připomínka se vypne a vy rázem zapomínáte, nač vás telefon právě upozornil. V diáři si však tyto dny máte možnost přehledně a výrazně zvýraznit a každodenní pohled do vašeho diáře, dokonce i několikrát za den, vám pomůže tyto dny evidovat a nemusíte na ně myslet. Někteří z vás si tento systém vymysleli tak, že takové upozornění si do svého diáře píšete týden dopředu. Je pak dostatek času na opatření vhodného dárku.

A ještě jedna otázka. Také vám přijde, že všichni ostatní si tyto dny pamatují z hlavy? Ale kdepak, mají to v diáři a jen vypadá, že to sypou z rukávu.

Jakmile se naučíte používat diář a nebudete se spoléhat jen na elektroniku ve vaší kapse, překvapíte všechny vaše bližní tím, jak na ně myslíte. Vždy budete první z těch, který posílá gratulace a nebo přání. A přiznejte si, že také máte rádi, když v den Vašich narozenin vám chodí jedna sms za druhou, ve kterých čtete blahopřání i od lidí, které jste třeba dlouho neviděli. Je milé, když si na vás v tento den někdo vzpomene.

"A vy se tak s pomocí diáře také stanete jedním z těch, který na svoje přátele a rodinu nezapomíná. Ne, že byste je neměli rádi a nemysleli jste na ně, ale tato všechna data je prostě nemožné si pamatovat z hlavy. Diář vám v tom pomůže skvěle. Rovněž se tak dá použít i vašeho pracovního kalendáře, který máte v práci na stole, jenže ten nemáte stále s sebou." To vše slibují provozovatelé webu, kterému je tento příspěvek věnován.

Co byste ještě měli vědět
A jedna rada na závěr. Pokud si každé vánoce marně lámete hlavu, čím všechny obdarujete, pište si na 24. 12. ve vašem diáři tipy na dárek už třeba půl roku dopředu. Jdete například po městě a za výlohou vás něco zaujme a řeknete si, že to by byl třeba dobrý dárek pro vašeho bratra. Není nic jednoduššího, než si to poznamenat do diáře. A před Vánoci si pak jen nalistujete stránku , kde je Štědrý den a hned máte tipy co koupit. Jdete tak na jisto a nemusíte si lámat Hlavu co komu koupit. Diář je opravdu chytrý pomocník a hodně umí pomoci.
(24. 7. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí