Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Diáře 2010 pro seriózní dojemDiáře stále nacházejí své uplatnění při plánování volného času či pracovních aktivit. Diáře jsou vlastně záznamníkem, kalendářem, telefonním seznamem, mini-atlasem České republiky a daňovým kalendářem v jednom. Kde je vybírat? Třeba na dnes představovaném webu.

Aaa papír: Prodej a velkoobchod kalendářů, diářů, reklamních ručníků a dalšího sortimentu.
Jejich výhodou je, že diáře máte na rozdíl od notebooku stále u sebe. Pokud budete používat diáře, učiníte seriózní a spolehlivý dojem. Pořiďte si naše diáře a oslovte své obchodní partnery.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Pro běžné i velmi podrobné záznamy: V nabídce najdete týdenní a denní diáře. Denní diáře mají více listů, každému dni v roce je zde věnována jedna samostatná strana členěná po hodinách. Jsou určeny pro detailní denní záznamy. Týdenní diáře mají pro každý týden samostatnou dvoustranu členěnou po hodinách. Promyslete si, jak podrobné budou vaše poznámky, a dle toho se rozhodněte pro týdenní diáře nebo denní diáře.

Diáře = důležité informace a telefonní čísla vždy po ruce: Všechny diáře obsahují nejen kalendářní dny a svátky, ale i důležitá telefonní čísla a mezinárodní předvolby. Diáře mají i prostor pro osobní telefonní seznam. To oceníte, pokud nějakým způsobem přijdete o mobil či se vám znehodnotí SIM karta.

Ještě několik poznámek
Daňový kalendář vás informuje, kdy musíte odevzdat různá daňová přiznání. V diářích najdete, kdy mají v zahraničí svátek a dle toho si naplánovat cestu do ciziny. Vyberte si z naší nabídky diáře a budete mít vždy po ruce důležitá telefonní čísla a další informace.
(30. 11. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí