Pondělí, 28. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Diáře a společenská úroveňChodíte na schůzky s klienty, se zákazníky? Evidujete si všechno ve svém diáři? Abyste na nic nezapomněli? Na tyto všechny příležitosti si potřebujete perfektně organizovat váš čas, abyste všude stihli být a na nic nezapomněli. Diář je proto pro Vás nenahraditelným pomocníkem, na kterého se můžete kdykoli spolehnout. Ale je ještě jeden parametr, který je u diáře často opomíjen. A tím je jeho vzhled.

Aaa papír: Prodej a velkoobchod kalendářů, diářů, reklamních ručníků a dalšího sortimentu.
Diáře jsou mnoha velikostí, tvarů i designů. A ke každému z nás se hodí jiný. Faux pas s diářem? Možná se vám to už stalo. Jdete na nějakou velmi důležitou schůzku, která třeba má mít zásadní vliv na vaší malou firmu, nebo zásadní průlom ve vaší kariéře. Jednání úspěšně probíhá, když se však začnou hledat termíny na začátek dojednávané akce, začnou všichni zúčastnění hledat ve svých diářích společný termín. Vidíte všechny ty krásné kůží potažené diáře a vy si však termíny hledáte v mobilu, či dokonce zapisujete poznámky na malý papírek.

To je drobné faux pas, které může mít vliv na výsledek jednání. Co si ostatní pomyslí? Všimli si? Nějak to překonáte a obchodní partneři zapomenou na vaše společenské škobrtnutí. Nicméně situace to může být především pro ženy, které si na svůj vzhled tolik potrpí, velmi citlivá. Web zde představovaný se vám pokusí pomoci.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
I diář je vaše vizitka: Nemusíte mít zrovna diář od světového návrháře a nemusí vás stát desetitisíce korun. Avšak i diáře s elegantními deskami, nebo diáře s koženkovým pouzdrem to už je něco jiného, než papírek, nebo obyčejný sešítek na poznámky. Ani s průměrně elegantním diářem se nebudete muset stydět jít na jednání třeba do „Alkrónu“. Už si nikdo nebude všímat, na co si děláte poznámky. Je to jako s oblečením. Známé rčení říká: „Šaty dělají člověka.“ A o diáři to platí také.

Vyberte si vhodný diář a reprezentujte vaše kvality!

S pěkným diářem už žádné trapasy: Jakmile sebe budete prezentovat vhodným diářem, nebudou se už stávat situace, kdy se budete cítit nepříjemně. Vždy si budete moci dovolit o něco více. Byť se to zdá možná jako zbytečné. Tak vězte, že obchodní schůzky jsou něco jako malé divadlo. Kde mívají lidé kostýmy v podobě sak a kostýmků, rekvizity v podobě diářů a hezkých per. Mluví jinak, chovají se jinak. Snaží se zapůsobit a prosadit svoje. A je to tak správně.

Co byste ještě měli vědět
Proto vhodný diář v elegantním pouzdře, nebo koženkových deskách je jako ta správná rekvizita, která dotváří celkový obraz, váš obraz. A k tomu stačí jen velice málo. Vhodný diář. Uvidíte, jak to funguje.
(3. 9. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí