Středa, 20. 11. 2019
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vzdělání | Zdraví a životní styl

Dětské cereálie jsou pro děti zdravějšíJak vypadá typická česká snídaně? Nejčastěji jsou v českých domácnostech k snídani tvarohové, povidlové, makové kynuté buchty nebo sladké listové pečivo. A co takhle cereálie? Dnes představovaný web vám poskytne důležité informace na toto téma.

Cerealie.net: Katalog cereálních produktů.
Jak vypadá typická česká snídaně? Nejčastěji jsou v českých domácnostech k snídani tvarohové, povidlové, makové kynuté buchty nebo sladké listové pečivo. Má-li rodina ráno více času, pravidelně o víkendu, smaží se v českých domácích kuchyních koblihy, palačinky nebo lívance.

Příklady použití
Děti mají rády sladké. Zdravější než typické české pečivo, jsou dětské cereálie. Dětské cereálie jsou sice také doslazované, ale přece jen obsahují méně cukru a tuku než běžně nabízené sladké pečivo.

Cereálie navíc obsahují spousty vitamínů a minerálů, také podporují zdravé trávení, což se o pečivu z bílé mouky říci nedá.

Dětské cereálie nabízí na českém trhu několik firem. V regálech s potravinami najdete v obchodech nejen cereální lupínky, kuličky, čtverečky, sušenky a sypané müsli, ale i cereální müsli tyčinky. Ty můžete dát dětem, které se ráno nestihnou doma nasnídat, na školní svačinku, případně při ranním odchodu z domova do ruky, aby je cestou do školy přikusovaly. Snídaně by měla být zdravým základem pro celý den a dětské cereálie, ať si říká, kdo chce, co chce, jsou pro naše ratolesti tou nejvhodnější volbou.

Co byste ještě měli vědět
Jedno úžasné čínské úsloví říká, že „léčit nemoc je jako začít kopat studnu, až když dostaneme žízeň!” Máme k prevenci chorob prapodivný vztah… Považujeme za prevenci každoroční prohlídku u lékaře, který nám oznámí, co všechno už se v našich tělech porouchalo. Prevence je předcházení nemoci, nikoli zabránění dalšímu rozvoji nemoci již vzniklé.

Téměř 40 % všech případů rakoviny je přímo podmíněno způsobem stravování. Týká se to zejména zhoubných nádorů tlustého střeva, žaludku, prsu, slinivky břišní, vaječníků, prostaty a jater.

Chcete být zdraví? Správné stravování začíná hned ráno snídaní. Dopřejte si snídaňové cereálie a dopřejte je i svým dětem. Dětské cereálie budou vhodnou prevencí nebezpečných nemocí i pro vaše děti.
(27. 11. 2009 | Michal1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2019 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí