Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Dekorace interiérů a decoupageOrient-exotika.cz je internetový obchod, nabízející exotické dekorace interiérů a decoupage. Dnes se zde podíváme, co tu naleznete.

orient-exotika.cz: Internetový obchod, nabízející exotické dekorace interiérů a decoupage.
Zdejší doplňky přinesou do vašeho domova nebo kanceláře oživení a zároveň mu dodají exotický a zajímavý ráz. Decoupage je moderní, velice žádaná ubrousková technika, s jejímž využitím jsou vytvářeny originální a osobité motivy. Obrazy a dekorace vytvořené decoupage technikou dodají vašemu bytu či kanceláři styl a jako dárek překvapí a potěší vaši rodinu a přátele.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Jelikož se jedná o ruční práci, je každý kus vyrobený decoupage technikou jedinečným uměleckým dílem. Obchod nabízí decoupage obrázky široké škály rozměrů a s nejrůznějšími motivy, mezi nimiž může každý zákazník najít obrázek blízký jeho srdci. Na přání zákazníkům zhotovíme decoupage obrázek se zvoleným motivem. Dále nabízíme široký sortiment exotických dekorací interiérů.

Specializujeme se zejména na zboží z Indonésie, Thajska a Filipín, typické africké dekorace a bytové doplňky. V sortimentu s egyptskými motivy jsou zákazníkům k dispozici sošky a další dekorace jako krabičky na drobnosti a vonné tyčinky, charakteristické pro egyptskou kulturu, i ručně malované obrázky na papyru. Nabízíme také reprodukce egyptských maleb. Typicky africkými dekoracemi jsou sošky, vázy a zejména známé a oblíbené dřevěné masky. Bytové doplňky s africkými motivy dodají vašemu bytu nebo kanceláři nádech tajemna a přinesou k vám domů vůni dálek. Bytové doplňky z dalších exotických zemí, jako jsou Thajsko, Indonésie nebo Filipíny, zahrnují širokou škálu sošek zvířat, masek, různých truhel a truhliček, svícnů, zarážek na knihy a nástěnných dekorací. Typický je zvířecí motiv, časté je i vypodobnění Buddhy nebo Šivy. Ze zvířat jsou nejčastěji zpodobňováni sloni, hroši, kočky, psi, papoušci, velbloudi, žirafy, zebry, žáby, ryby a tradiční draci.

Co byste ještě měli vědět
Jedná se o precizně zpracované kusy, převážně ze dřeva.
(29. 12. 2009 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Bytové dekorace
<a title="bytové doplňky" href="http://www.devilshop.cz">Bytové doplňky</a> za rozumnou cenu

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí