Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zábava a volný čas

Netradiční dárekNarozeniny, či významný den v životě má každou chvíli někdo ve vašem okolí a tak se hodí milou osobu obdarovat něčím, co má opravdu ráda, nebo co se jí líbí. Dokonalou variantou jsou dárky zážitkové. Je to skvělý nápad, přichystat překvapení v podobě skvělého zážitku. Netradiční dárek, který můžete s pomocí specializované agentury vymyslet a realizovat.

Allegria - Dárky jsou zážitky: Web nabízí v současné době více než 180 zážitků z různých oblastí.
Darovat někomu zážitek je úžasná věc, na kterou jen tak nezapomene ani obdarovaný a ani vy. A hlavně, jsou takové nepřeberné možnosti zážitkových a netradičních dárků, které Vás třeba už taky napadly, ale nebylo to možné zařídit. Nyní však to možné je s pomocí specializované agentury.

Najdete tu například...
Kdo má ty dárky pořád vymýšlet? Často si lámete hlavu nad tím, co by se dotyčnému dalo pořídit, aby z toho měl opravdu radost. Ono vymyslet opravdu dobrý a netradiční dárek, to chce talent a nadání. Dnes představovaný web vám poradí.

Fantazie je věc jedna, ale cit pro vhodné dárky je věc druhá. Stalo se vám to také? Blíží se významné a „kulaté“ narozeniny vašeho nejlepšího přítele, nebo kamaráda. Tentokrát to bude chtít opravdu tip na speciální dárek, kterým byste se rádi blýsknuli. Ale nápad nikde, veškerou fantazii jste už vyčerpali před roky. Jenže jak si poradit, když už jste ty nejlepší nápady dávno vyčerpali?

Netradiční dárek nemusí být „hmotný“: Dokonalým řešením dárku je zážitek. Nemusí se vždycky dávat „hmotný“ dárek, na který se stejně pak jen někde práší. Takový zážitek, ten nikdy nezevšední. Nikdy se neosahá ani nezapadne za skříň. Vždycky zůstane obdarovanému v paměti a navždy si ten den, kdy netradiční dárek dostal, bude pamatovat. Nebo Vy si snad pamatujete, co jste dostali třeba před pěti lety k narozeninám? Netradiční dárek, byste si určitě pamatovali.

Co byste ještě měli vědět
Kouzlo zážitkových dárků: Jakmile přijdete na kouzlo zážitkových dárků, už se každý bude těšit, co od vás dostane. Možná se někdo bude i bát, pokud budete hodně odvážní. Ale už si všichni budou jistí, že dárky od Vás to je tedy něco extra. A o to právě jde. Přichystat Vašim blízkým netradiční dárek, jediné co musíte rozlišit je, jestli je to dárek pro ženu, nebo dárek pro muže. Pryč jsou doby obrazů s jelenem, nebo oválných porcelánových hodin s plastikou štvané zvěře. Moderní doba vám nabídla něco zcela nového, netradičního. Vlastně o nějakém podobném zážitku mluvil asi každý. Chtěl bych si zkusit to, nebo chtěla bych si zkusit ono. A vidíte, „ono“ je to reálné a opravdu možné. Každý by chtěl dostat netradiční dárek, záleží jen na jeho formě.
(13. 8. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí