Pondělí, 27. 01. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Dárkoviny.cz - nezávislé tipy na dárkyMáte už dost toho, jak výběr dárku pro vaše blízké nakonec vždy skončí u obligátní bonboniéry? Odteď bude vybírání dárků zábava! Prostě zamiřte na náš dnešní webový tip.

Dárkoviny: Tipy na dárky
Dárkoviny.cz jsou zřejmě největší nezávislou databází tipů na dárky na českém internetu. Databáze obsahuje několik set tipů na nejrůznější dárky, které lze filtrovat podle několika kritérií.

Příklady použití
Web rovněž rychle poradí těm, kteří hledají tipy na svatební dary, dárky k výročí, dárky k promoci či levné dárky.

Prohlížení tipů je přístupné komukoli, pokud se však na webu provedete krátkou osobní registraci, otevře se vám s vaším účtem mnoho dalších funkcí. Do svého osobního profilu si můžete vložit jména svých blízkých či konkrétních událostí. Nejen, že pak již nikdy nezapomenete na svátek či narozeniny, protože systém vás bude upozorňovat na blížící se události mailem, ale zároveň si ke konkrétní události můžete i přiřadit z databáze tipy na dárky. Pokud vás tedy při brouzdání databázi napadne, že „toto by byl bezva dárek pro sestru“, jedním kliknutím jí na svém účtu tento dárek přiřadíte a až se budou blížit sestřiny narozeniny, Dárkoviny vám tento tip zavčas připomenou.

Co byste ještě měli vědět
Projekt je zatím ve stádiu zkušebního provozu a spousta funkcí je ještě ve vývoji.
(3. 11. 2009 | silvered)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Já už mám letos vyřešeno
Vloni jsem dostala od bráchy tandemový seskok a letos mu to oplatím. Mohu jen doporučit http://affcentrum.cz/adrenalinovy-darek-k-vanocum/

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí