Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Kvalitní čtrnáctidenní a týdenní kontaktní čočkyChcete přejít z brýlí na kontaktní čočky? Jsou pro vás kontaktní čočky pohodlnější? Máte citlivé oči? Bojíte se infekcí, které by se vám do oka mohly zanést při dlouhodobém nošení kontaktních čoček? Dnešní web vám poradí.

Pokud vám nevyhovují 3měsíční či roční čočky a naopak jednodenní se vám nevyplatí, čtrnáctidenní či týdenní kontaktní čočky jsou tím nejlepším možným řešením. Nezapomeňte však, že čtrnáctidenní čočky musíte opravdu po uplynutí dvoutýdenní lhůty vyměnit. Nezahrávejte si se svým zdravím.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Týdenní kontaktní čočky a jejich výhody: Týdenní kontaktní čočky nabízejí dle provozovatelů webu nejzdravější a také nejpohodlnější způsob nošení kontaktních čoček. Kontaktní čočky jsou určeny k použití pouze pro jeden týden, na začátku týdne si kontaktní čočky nasadíte a začnete používat a na konci týdne je po vyjmutí z oka jednoduše vyhodíte. Další týden použijete nový sterilní pár. O takto používané týdenní kontaktní čočky nemusíte nijak zvlášť pečovat, pořídíte si jen malé balení roztoku.

Týdenní kontaktní čočky – pro koho se hodí? Týdenní kontaktní čočky preferují především nositelé trpící některým druhem alergie, občasní nositelé čoček nebo sportovci. Týdenní kontaktní čočky se také výborně hodí pro příležitostné nošení, kdy nemáte možnost o své kontaktní čočky moc pečovat – na dovolené nebo jiném pobytu mimo domov. Týdenní kontaktní čočky jsou pro oči asi tím nejzdravějším typem kontaktních čoček, ale zároveň také patří k finančně nákladnějším. Jednotlivé modely kontaktních čoček Acuvue jsou různě pokrokové a stále se modernizují. Doporučujeme vám přečíst si informace i o nejnovějších modelech. Vylepšení pohodlí při nošení čoček za to stojí.

Čtrnáctidenní kontaktní čočky a jejich výhody: Čtrnáctidenní kontaktní čočky doporučují výrobci nosit opravdu jen po dobu 14 dnů. Po uplynutí této doby je potřeba nahradit je novým párem. Řada uživatelů kontaktních čoček tuto dobu z vlastní zkušenosti prodlužuje, nelze to však v souhlasu s údaji uvedenými výrobcem doporučit. Čtrnáctidenní kontaktní čočky nejvíce ocení nositelé, kteří nosí čočky po mnoho hodin přes den. Čtrnáctidenní kontaktní čočky jsou také dobrou náhradou nevyhovujících měsíčních či tříměsíčních čoček. Čočky s plánovanou dobou výměny po dvou týdnech zastupuje celosvětově především společnost Johnson&Johnson se svou modelovou řadou Acuvue.

Na závěr
Kvalitní čtrnáctidenní či týdenní kontaktní čočky jsou opravdu rovnocennou náhradou za brýle. Vyzkoušejte je.

Pokud však chcete natrvalo vyměnit brýle za kvalitní kontaktní čočky, vyzkoušejte i 3měsíční až roční čočky.
(26. 3. 2010 | marketa)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí