Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Soutěžte s portálem Atraktivni.czModerní magazín pro ženy portál Atraktivni.cz pro vás připravil opět novou soutěž, nyní se společnosti Gernetic o tělový a masážní krém v limitované edici s designovou svíčkou. Výhrou odmění celkem pět soutěžících.

Soutěžte s portálem Atraktivni.cz: Moderní magazín pro ženy.
Víte, jaké jsou módní trendy? Inspirujte se: sexy noční košilky, značkové oblečení, které Vás dostane, prádlo pro mladé maminky, krásná tanga, hodinky pro dokonalou image. "Chcete mít postavu jako bohyně? Víte, jakou liposukci si vybrat? Pečujte o své zuby! Módní doplňky, módní účesy, módní oblečení, to vše na portálu Atraktivni.cz. Portál pro moderní ženu," říkají majitelé webu.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Přečíst si tu také můžete, co nového chystají známé české zpěvačky, jako je Lucie Bílá nebo Iveta Bartošová. Jak se potýkají se svými každodenními problémy herci a herečky, s jejichž tvářemi se tak rádi setkáváme večer u televizních seriálů? Co zase vyvádějí oblíbení čeští moderátoři? A co rády vaří krásné štíhlé modelky? Nečeká některá z nich miminko?

Atraktivní revue se však neomezuje pouze na svět českých celebrit. Dozvíte se zde třeba některé pikantnosti ze života golfové legendy Tigera Woodse, anebo americké herečky Pamely Anderson.

Na závěr
Atraktivni.cz je podle autorů čtení, nad které není.
(3. 11. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí