Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Online české a slovenské televizeJiž několik posledních let se více a více služeb ze skutečného světa přenáší na internet. Odjezdy vlaků, otevírací doby, telefonní čísla, kontakty... A teď tu jsou i televize, pěkně pohromadě...

Online Televize: Web nabízející on-line vysílání tuzemských televizí.
Jednou z věcí, která byla přenesena na internet, je její přímá konkurence – televize. Televizní stanice začaly své pořady vysílat online na tomto médiu. V případě, že jste nestihli nějaký pořad, jsou k dispozici obrovské databáze odvysílaných pořadů, seriálů a show. A popisovaný web je branou k on-line vysílání tuzemských televizí.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Vyhledávání jednotlivých zdrojů by bylo celkem obtížné, pokud by neexistovala internetová stránka onlinetelevize.net. Nabízí ke sledování Českou televizi, Novu, Primu, STV1, STV2, STV3, Markízu a mnohem a mnohem více.

Obsahuje vlastně všechny běžné i bonusové české i slovenské televizní stanice. Všechny pořady jsou poskytovány divákovi v co nejlepší dostupné kvalitě.

Co byste ještě měli vědět
U každé stanice si můžete přečíst mini recenzi o právě sledované stanici, takže budete vždy v obraze. Pokud jste tedy fanoušky televizního vysílání, tento web vám přináší to, co možná hledáte.
(15. 6. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí