Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Calvin Klein - ve stylovém obchoděCalvin Klein – mistr minimalismu a provokativní návrhář Většina z nás si asi při vyslovení jména Calvin Klein představí specifické unisex spodní prádlo či proslulé velmi těsné džíny s nápisem CK na zadních kapsách. Ano, přesně to je Calvin Klein, mistr minimalismu a provokativní návrhář. A vy produkty s touto značkou najdete například...

Fashion Neelix: Internetový obchod, který podtrhne váš styl.
V obchodě Neelix Fashion. Už jsme o něm psali, dnes, se ale z jeho pohledu věnujeme právě fenoménu Calvin Klein.

Už v mládí se stal Calvin Klein velmi vyhledávaným návrhářem newyorské elitní módní scény a vydobyl si tak renomé ještě předtím, než oficiálně uvedl ve své první kolekci džíny.

Najdete tu například...
První kolekce Calvin Klein a známé osobnosti

Tato kolekce spatřila světla přehlídkových mol na přelomu 70. a 80. let minulého století. Popularitu tyto džíny získaly i díky neotřelé reklamní akci s pátnáctiletou Brooke Shields, která se objevila pouze v jediném kusu oblečení – džínách Calvin Klein. Brooke Shields se také později ukazuje v reklamách na unisex spodní prádlo Calvin Klein. V devadesátých letech byly Kleinovy kolekce podpořeny kampaní se slavným hiphopovým zpěvákem Marky Markem, dnes známým jako Mark Wahlberg.Velmi známou tváří značky Calvin Klein je modelka Kate Moss, která se na plakátech CK objevovala na počátku devadesátých let. A dá se říci, že se právě reklamou na spodní prádlo Calvin Klein proslavila.

Calvin Klein je dále designérem slavných hollywoodských hvězd jako Julia Roberts, Gwyneth Paltrow či Helen Hunt.

Značka Calvin Klein

Popularita Calvina Kleina nadále roste a jeho jméno nese oblečení i plavky, ale zdobí také dámské tašky, ponožky , brýle nebo další módní doplňky. Pronikl i do oblasti ložního prádla, ručníků, do oblasti kosmetiky. Jeho kosmetika se stala tak exkluzivní, že se začala prodávat jen v nejprestižnějších obchodech a obchodních domech. Velmi oblíbené jsou parfémy unisex.

Co byste ještě měli vědět
Pokud se chcete podívat na nejnovější kolekce jeho módy, navštivte Fashion-neelix.cz. Na tomto e-shopu můžete najít zboží od dalších renomovaných značek, jako např. Andrew Christian, Private Structure nebo Tommy Hilfiger.
(1. 7. 2009 | LumicekL)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí