Středa, 23. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Obchod a služby

Výrobce bytového textilu s tradicíFirma Svitap vyrábí a prodává téměř kompletní sortiment bytového textilu. Specializací jsou výrobky z mikrovlákna nebo samotné mikrovlákno jako metráž. Výrobky pro děti jsou opatřeny certifikáty. A co zjistíte z jejího webu?

Výrobce bytového textilu SVITAP: Bytový textil z mikrovlákna.
Kusový bytový textil – Svitap Divize IV nabízí kompletní sortiment bytového textilu, kusového textilu i metráže. Základní nabídka je rozdělena do těchto skupin: Koupelna - žínky, ručníky, osušky, saunové a wellness osušky, koupelnové sady, župany; Kuchyně – utěrky, ubrousky, ubrusy, prostírání, závěsy, kuchyňské sety, zástěry, misky na pečivo

DĚTI - deky z mikrovlákna, prostěradla, povlečení, dekorace do dětských pokojů, spací pytle, zavinovačky, patchworkové deky, koupelnové sety, polštářky; Ložnice – prostěradla z mikrovlákna SLEEP WELL, deky z mikrovlákna SLEEP WELL, soupravy na spaní z mikrovlákna – imitace ovčí vlny, ložní soupravy, přehozy, prošívané deky, deky OVEČKA; Volný čas a zahrada – sedáky, lehátkovina, plážové osušky, ručníky pro sport; Pracovní pomůcky – pracovní ručníky a osušky, froté i vafle, úklidové textilie, tkaniny na pracovní ošacení.

Jeden příklad za všechny
Párty stany a montované haly: Montované haly a párty stany má společnost Svitap ve svém portfoliu již dvě desítky let. Potřebujete montovanou halu? Zkuste to zde.

Svitap je výrobce technických tkanin a technické konfekce.

Půjčovna stanů.

Na závěr
A možná využijete i služby půjčování a stavby cateringových a party stanů, hal.
(17. 5. 2010 | norman)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí