Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zpravodajství

Módní blog - nový světový fenoménMódní blog je u nás a hlavně ve světě stále známější a oblíbená možnost jak se dozvědět informace z módního světa. Nejde tady jenom o celebrity a módní návrháře, ale i o lidi, které sami můžete potkat na ulici.

Módní blog: Módní blog je u nás a hlavně ve světě stále známější a oblíbená možnost jak se dozvědět informace z módního světa.
Tak jako se bloguje o jídle, o autech nebo o focení, najdete dnes spoustu lidí, kteří blogují o módě. Většinou zatím ve světě, ale první módní blog se teď vyloupl i u nás. Jmenuje se jednoduše Módní blog.Chce své čtenáře inspirovat, ukázat jim, že i z vlastního šatníku lze vybrat a zkombinovat módní kousek. Módní blog závisí na tom, kdo ho píše. Jeho styl přebírá. Každý do svého blogu o módě vkládá něco ze sebe. Svůj um pro dobré články, pro fotografování, nebo i pro módu samotnou. Tady nehledejte vygooglované články znuděných novinářů, kteří to prostě museli napsat.Několik příkladů toho, co na webu najdete
Co tu najdete? Novinky ze světa módy a módní trendy. Tipy na účes a péči o vlasy. Fotogalerie oblečení, účesů a vzorů na nehty. Zábavu a novinky, o kterých se mluví.

Web je zaměřen na lidi, kteří se cítí mladě a chtějí se líbit.

Na závěr
Nejlépe uděláte, když se přesvědčíte sami a zajdete si na modniblog.cz
(15. 10. 2010 | Saltzmann)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Kožené ručně šité placaté sandály
Ahoj holky, na internetu jsem si hledala nějaký vhodný boty na tohle léto a našla jsem úplně suprový stránky i s e-shopem, kde nabízejí kožený, ručně šitý sandály z Palestiny, Indie a z Řecka. Ta fir

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí