Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Zdarma: Systémy pro správu obsahu – vyzkoušejte si jeAutoři tohoto webu říkají, že své stránky vytvořili s jediným cílem: Dát komukoli příležitost vyzkoušet si ty nejlepší open source systémy pro správu a publikování obsahu na internetu – založené na PHP a MySQL. A nutno říci, že se jim to podařilo. Web OpenSourceCMS.com je skutečně výborným místem pro hledání a odzkoušení vašeho příštího systému pro správu obsahu.

OpenSourceCMS.com: Web, který nabízí funkční dema open source systémů pro správu obsahu.
Pro každý CMS (content management system, systém pro správu obsahu) pokrytý stránkami OpenSourceCMS.com je k dispozici jeho instalace a administrátorský přístup. Tak si můžete snadno s libovolným ze systémů pohrát – přidávat a mazat obsah, měnit vzhled webu a podobně. Všechny systémy jsou přitom každé dvě hodiny reinstalovány (včetně obsahu MySQL databáze), takže se nemusíte bát, že by po vašich zásazích byly instalace nepoužitelné pro ostatní návštěvníky.

Najdete tu například...
Web OpenSourceCMS.com pokrývá mnohé z těch nejlepších bezplatných open source CMS světa. Najdete tu například systémy BigAce, bitweaver, CMS Made Simple, CompactCMS, Drupal, Etomite, eZ Publish, iGaming CMS, Joomla, Mambo, MODx, PHP-Nuke, Plume CMS, TikiWiki CMS, Typo3, Typolight, XOOPS a mnohé další.

Pokud chcete, můžete si tu ovšem vyzkoušet i open source systémy pro blogování. Jsou tu například Dotclear, Eggblog, FlatPress, LifeType, Nucleus CMS, Serendipity, SimplePHPBlog, WikyBlog, WordPress a další. A dokonce i když hledáte open source software pro elektronický obchod, bezplatný groupware, open source fórum, bezplatný systém pro e-learning, open source galerii obrázků nebo software pro Wiki, webové stránky OpenSourceCMS.com je pro vás velmi vhodným místem. Jsou tu totiž nainstalována dema i mnohých z těchto systémů.

Co byste ještě měli vědět
Všechny systémy prezentované na webu OpenSourceCMS.com jsou open source – a zdarma. Můžete si je tu vyzkoušet, vybrat ten správný, pak si ho stáhnout a použít na svém webu (podporujícím PHP a MySQL). Nicméně OpenSourceCMS.com nenabízí jen dema. Najdete tu také zpravodajství o novinkách ze světa open source CMS a další zajímavé informace. Zatímco pro dema vám bude většinou stačit základní znalost angličtiny (některá dokonce umožňují přepnout i do češtiny), u novinek a dalších informací se už bez angličtiny neobejdete.
(5. 1. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Tohle je fakt dobrej web
Tohle je fakt dobrý, používám to už léta vždycky když se znova rozhoduju jestli nejít na novej systém. Je to aktuální, updatovaný, docela spolehlivý.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí