Středa, 23. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Benátky – Jadranská perla ItálieNa stránkách eBenatky.cz se dozvíte spousty informací, například o samotné historii města Benátky, která je velice rozmanitá a určitě stojí za přečtení a zamyšlení se nad ní. Asi všichni víte, že Benátky postihla morová epidemie, při které tragicky zemřely statisíce lidí. Dále, že Benátky neustále odolávaly neustálým nájezdům Turských vojsk.

Benátky: Když se řeknou Benátky, většina lidí si představí krásné „město na vodě“, všude plovoucí lodičky (gondoly), zamilované páry a krásné historické město v Itálii. Tento web je o něm.
Pokud se chcete dozvědět více o historii tohoto města, navštivte stránky eBenatky.cz a přímo zamířit na sekci „Historie Benátek“. Krásné čtení!

Další velice lákavá kategorie pro přečtení je „Benátské památky a kultura“. V této kategorii je pro nás připravena další spousta informací o památkách a kultuře malebného města, jakým Benátky bezesporu jsou. Snad nejznámější místo v celých Benátkách, kam se velice rád podívá každý turista, je Náměstí svatého Marka. Kolem celého náměstí jsou velice luxusní a krásné historické domy, které stojí za povšimnutí, jejich architektura je opravdu krásná. Pokud chcete mít rozhled nad celými Benátkami, doporučujeme k navštívení Zvonici (Kampanilu), která umožní výhled na celé Benátky. Míst, které stojí za navštívení v Benátkách je plno, stačí pouze navštívit již zmiňovanou kategorii na webu eBenatky.cz.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na již několikrát zmiňovaných stránkách (eBenatky.cz) si můžete také přečíst o ubytování v Benátkách, dopravě a také i jídlu. Ubytování v Benátkách není jednoduché sehnat, ale v přilehlých městečkách se adekvátní ubytování dá sehnat určitě. Když mají Benátky skoro 300 tisíc obyvatel, přeci jenom sehnat volné místo v hotelu v tak „turisticky rušném“ místě není jednoduché. Jak bylo zmiňováno na začátku, doprava v Benátkách je opravdu netradiční. Žádná auta, kamiony a další u nás běžné dopravní prostředky. V Benátkách je doprava řešena po vodě, je to logické, když celé město Benátky je na vodě. Takže pokud uvidíte v Benátském vodním kanále prohánět se čluny, gondoly a další „vodní“ dopravní prostředky, nelekejte se, v Benátkách je to běžné, jinak se dopravovat nelze. A co se týče jídla, typické pro celou Itálii a tím pádem i pro Benátky je pizza.

Co byste ještě měli vědět
Podtrženo, sečteno, Benátky jsou krásné a hlavně romantické město. Není na to, procházet se při západu slunce, sednout si do Italské restaurace, popíjet kvalitní víno po boku svého partnera. Pokud se chcete dozvědět více nejen o Itálii, Benátkách, její historii, kultuře, ubytování, jídle a dalších věcech, ale také se chcete orientačně podívat na ceny ubytování buď přímo v Benátkách, nebo v nějakém přilehlém hotelu blízko Benátek, rozhodně doporučuji navštívit stránky eBenatky.cz, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací.
(31. 8. 2009 | Samlue)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí